Všechny funkce pohromadě

Seznamte se s tím, co všechno NNTB umí. Od napsání oznámení až po jeho úspěšné vyřešení.

Report Icon

1. Upozornění

Kolegu něco trápí a skrze NNTB formulář vás na to upozorní.
Administration Icon

2. Administrace

Upozornění přijde řešiteli do administrace.
Idea Icon

3. Řešitelé

Řešitelé mohou s upozorněními různě pracovat.
Form Icon

4. Vyhodnocení

Po vyřešení je vše bezpečně uloženo pro další potřeby.

1. Napsání oznámení

Brush Icon

Oznamovací formulář na míru

Pomocí bezpečného formuláře se vám může kdokoliv svěřit. Máte tak jistotu, že se k vám dostanou i věci, které by si kolegové raději nechali pro sebe. Formulář si upravíte na míru tak, aby odpovídal vaší firemní kultuře. Změníte textaci, logo a doplníte vlastní kategorie.
Attachment Icon

Posílání příloh

Upozornění je možné doplnit fotkou či dalšími dokumenty pro lepší dokreslení situace. K jednomu oznámení mohou kolegové přiložit až 5 souborů o velikosti 25 MB.
Anonymity Icon

Možnost anonymity

Anonymita je u whistleblowingu jeden z nejdůležitějších faktorů. NNTB zaručuje oznamovateli anonymitu a je jen na něm kdy (a jestli) z ní vystoupí. Může ale napsat podnět i pod svým jménem.
Jobka Icon

Blíž k vašim zaměstnancům

Chcete NNTB kolegům ještě více přiblížit? Můžete ho napojit na vaši firemní aplikaci, web, intranet, nebo jiné online prostředí. Konkrétním příkladem je propojení se zaměstnaneckou aplikací Jobka.
Ilustrace NNTB oznamovacího formuláře - verze pro firmy- cs

2. Obdržení oznámení do NNTB

Chat Icon

Návazná komunikace (Follow-up)

Díky NNTB vám může kdokoliv napsat anonymně, ale zároveň na jeho oznámení můžete navázat ve společném dialogu a doptat se na vše potřebné. Tím si získáte důvěru oznamovatele a nakonec třeba dojdete k tomu, že z anonymity sám vystoupí.
Notification Icon

Systém chytrých notifikací

Do administrace, kam oznámení přijde, nemusíte chodit každou chvíli. Mailové notifikace jsou navrženy tak, abyste o všem věděli a neprošvihli žádné nové oznámení ani lhůtu, která s nimi souvisí. A četnost si můžete sami přizpůsobit.
List Icon

Správa podnětů

V administraci můžete s upozorněními různě nakládat. Kromě odpovědi oznamovateli můžete třeba přidat konkrétního řešitele nebo si k oznámení připsat poznámky a zapojit do řešení další kolegy.
Settings Icon

Nastavení vlastních kategorií

Kromě přednastavených kategorií si můžete také vytvořit své vlastní kategorie oznámení, které se pak přiřadí tomu správnému řešiteli. Kategorie můžete různě upravovat, přidávat i mazat.
Ilustrace NNTB administrace - verze pro firmy - cs

3. Další práce s podněty a řešiteli

Structure Icon

Organizační struktura

Vytvoříte si vlastní organizační strukturu, rozdělíte administraci dle poboček nebo oddělení a přiřadíte jim jednotlivé řešitele. Zvládnete to sami a nebo nám pošlete existující soubor a my ji za vás vytvoříme.
Clock Icon

Pracovní doba a automatická odpověď

V práci nesedíte ve dne v noci… to je jasné. V časech kdy nepracujete, si můžete nastavit odeslání automatické odpovědi oznamovateli, aby věděl, že se na něj nezapomnělo.
Administration Icon

Nastavení přístupů a kontaktů

Kdo má k čemu přístup si sami nastavíte přímo v NNTB. Různí uživatelé mohou například vidět jen některé typy upozornění nebo mít jinak omezená práva. Spravovat můžete také vaše kontaktní údaje a další nastavení.
Connection Icon

Přístupy i pro třetí strany

Může se stát, že budete chtít přenechat některá témata (korupční, psychologická) k řešení třetím stranám – konzultačním společnostem, psychologovi nebo třeba právní kanceláři. I pro tyto externisty umíme zařídit přístupy tak, aby se dostali jen k některým typům oznámení.
Ilustrace NNTB organizační struktura - verze pro firmy - cs

4. Vyhodnocení a další komunikace

Database Icon

Tvorba databáze

Do administrace můžete sami přidávat i podněty, které se k vám dostanou z jiných zdrojů, třeba ústně nebo e-mailem. Zároveň tím splníte zákonnou povinnost na uchovávání podnětů a můžete mezi nimi snadno vyhledávat.
Charts Icon

Přehled, grafy a analýza

Vaše historická data si můžete zobrazit v tabulkách či grafech. Pokud vás zajímá určité časové období, kategorie upozornění, nebo jak pracuje některá z vašich organizačních jednotek, můžete si je pro větší přehled filtrovat.
Download Icon

Export a tisk dat

Díky grafům v administraci zjistíte, co vaše zaměstnance nejvíce trápí, jak platformu využívají a kolik případů se povedlo vyřešit. Vše si také můžete stáhnout v PDF, jako tabulku, či vytisknout. Data tak máte po ruce i offline.
History Icon

Historie aktivit

V administraci uvidíte vše, co se dělo s oznámeními. Například přidělení konkrétního řešitele, změnu statusu oznámení a všechny poznámky a konverzace, které proběhly.
Ilustrace NNTB nástěnka - verze pro firmy

Další funkce, co se hodí

Externí doplňující služby

V NNTB administraci najdete profily našich externích partnerů, na které se můžete kdykoliv obrátit s forenzními, psychologickými či legislativními tématy, které v práci řešíte.

Mobilní aplikace

Ne každý má možnost sednout vždy k počítači, když se něco děje. S naší mobilní aplikací pro iOS i Android vám zaměstnanec může poslat podnět kdykoliv potřebuje.

Nastavení přístupového kódu a odkazu

Vaše firma dostane unikátní kód a odkaz, pomocí kterého se oznámení od vašich kolegů dostane právě k vám, aniž by byla ohrožena jejich anonymita. Tento kód i webový odkaz si můžete libovolně měnit.

Multijazyčnost

Celá platforma je připravena v několika světových jazycích (EN, DE, CS, ES, ...). A další jazyky postupně přidáváme.

Technická podpora a školení

Upřímně… my si myslíme, že ji ani potřebovat nebudete. Pokud byste ale přece jen, můžete nám zavolat nebo napsat. Ve verzi Premium od nás navíc dostanete důkladné zaškolení a onboarding, aby vás nic nemohlo zaskočit.

Napojení na API

Platforma NNTB je připravena pro napojení na další systémy. Pokud si tedy přejete, aby oznámení chodila do vašeho personálního systému, dejte nám vědět a probereme společně možnosti.

Zákonné požadavky

Platforma také vyhovuje nové směrnici EU i Zákonu o ochraně oznamovatelů. Včas tak splníte všechny požadavky, které vám zákon ukládá. NNTB odpovídá i požadavkům GDPR.

Materiály k rozjezdu

Abychom vám ulehčili zavedení NNTB do firmy a jeho představení, připravili jsme pro vás komunikační šablony, právní vzory a další materiály, které vám v rozjezdu pomohou.

Chcete si NNTB prohlédnout zblízka?Tak pojďme ještě dnes naplánovat demo.