Linka bezpečí

Moc děkujeme, že to nenecháváš být.

Víš třeba o tom, že každý den se na Linku bezpečí obrátí až 5 dětí, které potřebují pomoct se šikanou? Může se stát, že se chceš ještě o něčem poradit, něco probrat. V takovém případě prosím kontaktuj Linku bezpečí na telefonním čísle 116 111.

  • Zdarma, protože volání na Linku bezpečí je bezplatné.
  • Kdykoliv, protože Linka bezpečí funguje nonstop – ve dne, v noci.
  • Anonymně, nemusíš se představovat.

Více o Lince bezpečí se dozvíš na www.linkabezpeci.cz.


Pokud radši píšeš než mluvíš do telefonu, můžeš taky napsat e-mail na adresu pomoc@linkabezpeci.cz nebo můžeš s Linkou bezpečí chatovat. Chat Linky bezpečí najdeš zde.

Linku bezpečí můžeš kontaktovat i přes tento formulář. Pozorně zadávej svou e-mailovou adresu, na kterou chceš poslat odpověď. Jestliže v ní uděláš chybu, nemůžeme Ti odpověď zaslat. Pokud Ti do tří pracovních dnů odpověď nepřijde, zkus napsat ze svého e-mailu a nebo si zkontroluj, že nemáš plnou schránku. V případě plné schránky zkoušíme zaslat odpověď opakovaně, nejdéle však týden ode dne zaslání dotazu.

Kontaktní formulář na Linku bezpečí

Do tohoto formuláře nemusíš psát, jak se jmenuješ, nebo z jaké školy jsi. V případě, že nám napíšeš své jméno, celou adresu, školu a zároveň budeš ve svém dotazu popisovat závažné situace, jako týraní nebo šikana obsahující trestné činy, budeme muset tuto informaci předat dle zákona dalším institucím i bez Tvého souhlasu. Proto je lepší žádné informace o sobě nejprve neuvádět, abychom se na případné pomoci domluvili společně.

Tvůj e-mail *
Předmět