Obětí se může stát kdokoliv

Se šikanou se může setkat kterékoliv dítě, v každém regionu, na každé škole. Nezáleží na jeho věku, výchově ani rodinné situaci. My proti ní bojujeme každý den. Některým dětem jsme umožnili promluvit a jiným změnili život. Pojďte do toho s námi!

Chci pomoct
„Tohle jsme my. Parta přátel s touhou změnit svět.“

Sami na to nestačíme

Nenech to být neustále rozvíjíme, inovujeme a přicházíme s novými nápady. Snažíme se společně tvořit lepší svět, kde má každé dítě možnost promluvit. Na realizaci některých našich neziskových aktivit potřebujeme i vaši pomoc.

Jdete do toho s námi?

Děkujeme za Vaši podporu! Můžeme díky ní pomáhat na školách po celé ČR.

Transparentní účet pro dárce

2101421954/2010

vedený u Fio banky
Kontaktní osoba
jan slama
Honza Sláma
jan@nntb.cz
+420 722 060 433

K čemu máme Váš dar použít?

  • Celkový rozvoj NNTB – Pomůžete nám s propagací, vývojem nových funkcí, platy, nájmem a obecně všemi náklady, které jsou s naším bojem proti šikaně spojené.
  • Instagramová poradna – Skrz Instagram se na nás každý den obracejí děti s žádostí o radu. Pomůžete nám zaplatit zkušeného psychologa, který jim správě poradí, a hlavně je podpoří.
  • Kampaň „Můj příběh“ – Pomůžete nám dokončit a rozšířit osvětovou kampaň připravovanou ve spolupráci se slavnými osobnostmi v čele s Ewou Farnou, Ondřejem Brzobohatým a dalšími.
  • Tvorba obsahu – Můžeme díky vám vytvářet obsah na sociální sítě, pustit se do psaní blogu pro učitele a vytvořit moderní výuková videa pro děti. Z Vašich darů zaplatíme tvůrce obsahu.
  • NNTB Offline – Přispějete nám na tisk letáků, tvorbu rollupů, platy brigádníků a stánky na akcích, kde si s dětmi i rodiči povídáme osobně.
  • Online prevence a osvěta – Díky vaší podpoře můžeme spolupracovat s influencery a tvořit online preventivní i osvětové kampaně. Problematiku šikany dětem představíme v prostředí, kde tráví nejvíce času.