Rok s Nenech to být

Dvanáct měsíců, padesát dva týdnů a tři sta šedesát pět dní. Přesně tak dlouho už společně bojujeme. Proti šikaně, posměchu, urážkám, i fyzickým útokům na školách po celé ČR. Pomáháme jim budovat přátelskou atmosféru ve třídě, kam se děti těší.

Probouzíme v žácích zodpovědnost a dodáváme odvahu promluvit. Vystoupit z mlčící většiny a něco změnit. Za celou aplikací přitom stojí sami studenti. Parta přátel, která chtěla pomoct.

Rok s NNTB

Jak se zatím dařilo?

870
škol
bojuje s námi
1479
učitelů
se neváhalo zapojit
981
případů
jsme pomohli vyřešit
1047
dětí
nás chce i na své škole

Zpětná vazba nad zlato

Rok s NNTB

FaceUp.com

17 studentů zemřelo během střelby na škole v Miami. Ne jediné střední v Palo Altu spáchali za 3 měsíce 3 žáci sebevraždu. Každý den nejde v USA 160 000 dětí do školy kvůli strachu o své bezpečí. 180 jich je sexuálně zneužito a 10 mladistvých se připraví o život. Úspěch s NNTB nás inspiroval k založení projektu FaceUp.com, kterým se snažíme pomoct i za oceánem.

Naše vize

NNTB
1 500 zaregistrovaných škol

Dáme to? Je čas se pořádně rozšířit. Vezme to hodně času, energie i peněz, ale stále pomáháme na cca jedné čtvrtině českých škol. Šikana trápí děti i na těch ostatních.

NNTB
5 000 odhalených případů

Je fajn, že se škola registruje. K čemu ale, když o tom neví její studenti? Musíme zvýšit povědomí o aplikaci hlavně mezi dětmi. Zkusme zapojit třeba youtubery.

NNTB
Vzhůru k sousedům

Spousty dětí nám píší na Facebooku, mnoho maminek se obrací skrz telefon. Nejčastější dotaz? Zda nevíme o něčem podobném na Slovensku. Měli bychom se posunout i za hranice.

NNTB
30 000 proškolených studentů

O šikaně by se mělo mluvit. Přestaňme mlčet. Naším cílem je školy navštívit, a se studenty mluvit o osobně. Nejen o důležitosti přátelství a vzájemné toleranci.

Bez vás to ale nedáme

Každý může bojovat s námi. Od novinářů, přes influencery a rodiče, až po soukromé firmy, či organizace. Právě ty nás mohou posunout nejdál. Celý minulý rok jsme projekt financovali z vlastních peněz. Pokud ho chceme posunout dál, potřebujeme Vaši pomoc. Předem moc děkujeme!

Číslo transparentního účtu: 2101421954 / 2010

Stáhnout darovací smlouvu

Rok s NNTB