Super, že chceš pomoct!

Najdi školu, kterou navštěvuješ

Testovaciskola-NebojteseNNTBvyzkousetceskarepublikaTestovací škola - Nebojte se NNTB vyzkoušetČeská republika
1.SlovanskegymnaziumPraha11. Slovanské gymnáziumPraha 1
1.zakladniskolaPlzen,Zapadni18Plzen1. základní škola Plzeň, Západní 18Plzeň
2.zakladniskolaDobris,skolni1035,okresPribramDobris2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres PříbramDobříš
2.ZsRakovnikRakovnik2. ZŠ RakovníkRakovník
26.zakladniskolaPlzen,prispevkovaorganizacePlzen26. základní škola Plzeň, příspěvková organizacePlzeň
28.zakladniskolaPlzen,prispevkovaorganizacePlzen28. základní škola Plzeň, příspěvková organizacePlzeň
3.ZsCheb,Malenamesti2287/3Cheb3. ZŠ Cheb, Malé náměstí 2287/3 Cheb
3.zsrakovnikRakovnik3. zš rakovníkRakovník
AkademiremeselPraha-StredniskolatechnickaPraha4Akademi řemesel Praha - Střední škola technickáPraha 4
AkademickegymnaziumPrahaAkademické gymnáziumPraha
ARTECON-Stredniskola,s.r.o.Praha9ART ECON - Střední škola, s.r.o.Praha 9
Bratrskaskola-cirkevnizakladniskolaPraha7Praha7Bratrská škola - církevní základní škola Praha 7Praha 7
ceskevysokeucenitechnickevPraze,FakultainformacnichtechnologiiPrahaČeské vysoké učení technické v Praze, Fakulta informačních technologiíPraha
cesko-anglickegymnaziumceskeBudejoviceČesko-anglické gymnáziumČeské Budějovice
CirkevnizakladniskolaveVeselinadMoravouVeselinadMoravouCírkevní základní škola ve Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou
CMcZsLerchova65BrnoBrnoCMcZŠ Lerchova 65 BrnoBrno
CZsaMsPremyslaPittraJungmannova349/3PrivozOstravaOstravaCZŠ a MŠ Přemysla Pittra Jungmannova 349/3 Přívoz OstravaOstrava
DetskydiagnostickyustavHradecKraloveDětský diagnostický ústavHradec Králové
Detskydomovaskolnijidelna,NovyJicin,Revolucni56,prispevkovaorganizaceNovyJicinDětský domov a Školní jídelna, Nový Jičín, Revoluční 56, příspěvková organizaceNový Jičín
Domovmladeze,internataskolnijidelna,HradecKralove,Vocelova1469/5HradecKraloveDomov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové, Vocelova 1469/5Hradec Králové
DumdetiamladezeBilinaBilinaDům dětí a mládeže BílinaBílina
DumdetiamladezeStodulkyPraha5Dům dětí a mládeže StodůlkyPraha 5
Dumdetiamladeze,Trinec,prispevkovaorganizaceTrinecDům dětí a mládeže, Třinec, příspěvková organizaceTřinec
EDUCA-Stredniodbornaskola,s.r.o.NovyJicinEDUCA - Střední odborná škola, s.r.o.Nový Jičín
EDUCAnet-gymnazium,stredniodbornaazakladniskolaPraha,s.r.o.PrahaEDUCAnet - gymnázium, střední odborná a základní škola Praha, s.r.o.Praha
EDUCAnetceskeBudejoviceceskeBudejoviceEDUCAnet České BudějoviceČeské Budějovice
FakultnizakladniskolasrozsirenouvyukoujazykupriPedFUK,Drtinova1861/1,Praha5PrahaFakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Drtinova 1861/1, Praha 5Praha
FZsChodovickaPraha9-HorniPocerniceFZŠ ChodovickáPraha 9 - Horní Počernice
GPOAZnojmoZnojmoGPOA ZnojmoZnojmo
GymnaziumaobchodniakademieBucoviceBucoviceGymnázium a obchodní akademie BučoviceBučovice
GymnaziumaobchodniakademieMarianskeLazneMarianskeLazneGymnázium a obchodní akademie Mariánské LázněMariánské Lázně
GymnaziumaObchodniakademiePelhrimovPelhrimovGymnázium a Obchodní akademie PelhřimovPelhřimov
GymnaziumaObchodniakademieTanvaldTanvaldGymnázium a Obchodní akademie TanvaldTanvald
GymnaziumaSOsPlasyPlasyGymnázium a SOŠ PlasyPlasy
GymnaziumastredniodbornaskolaChodovChodovGymnázium a střední odborná škola ChodovChodov
GymnaziumaStredniodbornaskolaKlasterecnadOhriKlasterecnadOhriGymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad OhříKlášterec nad Ohří
GymnaziumaStredniodbornaskolaMikulov,p.o.MikulovGymnázium a Střední odborná škola Mikulov, p.o.Mikulov
GymnaziumaStredniodbornaskolapedagogicka,Liberec,Jeronymova425/27,prispevkovaorganizaceLiberecGymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizaceLiberec
GymnaziumaStredniodbornaskolapedagogicka,NovaPaka,Kumburska740NovaPakaGymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740Nová Paka
GymnaziumaStredniodbornaskolaPodborany,prispevkovaorganizacePodboranyGymnázium a Střední odborná škola Podbořany, příspěvková organizacePodbořany
GymnaziumaStredniprumyslovaskolaDuchcov,prispevkovaorganizaceDuchcovGymnázium a Střední průmyslová škola Duchcov, příspěvková organizaceDuchcov
GymnaziumAs,prispevkovaorganizaceAsGymnázium Aš, příspěvková organizace
GymnaziumB.NemcoveHradecKraloveGymnázium B. NěmcovéHradec Králové
GymnaziumBoskovice,prispevkovaorganizaceBoskoviceGymnázium Boskovice, příspěvková organizaceBoskovice
GymnaziumbratricapkuaPrvniceskesoukromestredniodborneucilistePrahaGymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učilištěPraha
GymnaziumBrno,Krenova,prispevkovaorganizaceBrnoGymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizaceBrno
GymnaziumBrno,Videnska,prispevkovaorganizaceBrnoGymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizaceBrno
GymnaziumBystricenadPernstejnemBystricenadPernstejnemGymnázium Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pernštejnem
GymnaziumceskaLipaceskaLipaGymnázium Česká LípaČeská Lípa
Gymnaziumdr.A.Hrdlicky,Komenskeho147,HumpolecHumpolecGymnázium dr. A. Hrdličky, Komenského 147, HumpolecHumpolec
GymnaziumDr.J.Pekare,MladaBoleslavMladaBoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře, Mladá BoleslavMladá Boleslav
GymnaziumDr.KarlaPolesnehoZnojmoZnojmoGymnázium Dr. Karla Polesného ZnojmoZnojmo
GymnaziumF.X.saldy,Liberec11,Partyzanska530,prispevkovaorganizaceLiberecGymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizaceLiberec
GymnaziumFrantiskaPalackehoValasskeMeziriciValasskeMeziriciGymnázium Františka Palackého Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
GymnaziumFrydlantFrydlantvcechachGymnázium FrýdlantFrýdlant v Čechách
GymnaziumJanaPalacha,PodVrchem3421,MelnikMelnikGymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, MělníkMělník
GymnaziumJihlavaJihlavaGymnázium JihlavaJihlava
GymnaziumJosefaKainara,Hlucin,p.o.HlucinGymnázium Josefa Kainara, Hlučín, p. o.Hlučín
GymnaziumJosofaBozka,ceskyTesin,prispevkovaorganizaceceskyTesinGymnázium Josofa Božka, Český Těšín, příspěvková organizaceČeský Těšín
GymnaziumLovosiceLovosiceGymnázium LovosiceLovosice
GymnaziumMimonMimonGymnázium MimoňMimoň
GymnaziumMnichovoHradisteMnichovoHradisteGymnázium Mnichovo HradištěMnichovo Hradiště
GymnaziumNovyJicinNovyJicinGymnázium Nový JičínNový Jičín
GymnaziumOlgyHavlove,Ostrava-PorubaOstravaGymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaOstrava
GymnaziumOstrovOstrovGymnázium OstrovOstrov
GymnaziumPetraBezruce,frydek-Mistek,prispevkovaorganizaceFrydek-MistekGymnázium Petra Bezruče, frýdek-Místek, příspěvková organizaceFrýdek-Místek
GymnaziumPribram,Legionaru402PribramGymnázium Příbram, Legionářů 402Příbram
GymnaziumSokolovaKrajskevzdelavacicentrum,prispevkovaorganizaceSokolovGymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizaceSokolov
GymnaziumSuverennihoradumaltezskychrytiruveSkutciSkutecGymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve SkutčiSkuteč
GymnaziumTepliceTepliceGymnázium TepliceTeplice
GymnaziumTrebicTrebicGymnázium TřebíčTřebíč
GymnaziumVoderadskaPrahaGymnázium VoděradskáPraha
GymnaziumzdarnadSazavouzdarnadSazavouGymnázium Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
Gymnazium,ceskeBudejovice,Jirovcova8ceskeBudejoviceGymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8České Budějovice
Gymnazium,DvurKralovenadLabemDvurKralovenadLabemGymnázium, Dvůr Králové nad LabemDvůr Králové nad Labem
Gymnazium,Jevicko,A.K.Vitaka452JevickoGymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452Jevíčko
Gymnazium,Kadan,5.kvetna620,prispevkovaorganizaceKadanGymnázium, Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizaceKadaň
Gymnazium,Karvina,prispevkovaorganizaceKarvinaGymnázium, Karviná, příspěvková organizaceKarviná
Gymnazium,Pardubice,Dasicka1083PardubiceGymnázium, Pardubice, Dašická 1083Pardubice
Gymnazium,Plzen,Mikulasskenam.23PlzenGymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23Plzeň
Gymnazium,Praha4,NaVitezneplani1160PrahaGymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160Praha
Gymnazium,Praha4,Postupicka3150PrahaGymnázium, Praha 4, Postupická 3150Praha
Gymnazium,RoudnicenadLabem,Havlickova175,prispevkovaorganizaceRoudnicenadLabemGymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizaceRoudnice nad Labem
Gymnazium,SOsaVOsLedecnadSazavouLedecnadSazavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouLedeč nad Sázavou
Gymnazium,sumperk,Masarykovonamesti8sumperkGymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8Šumperk
Gymnazium,Zs,MsHellos.r.o.Ostrava-PorubaGymnázium, ZŠ,MŠ Hello s.r.o.Ostrava-Poruba
HotelovaskolaBrnoBrnoHotelová škola BrnoBrno
Hotelovaskola,ObchodniakademieaStredniprumyslovaskola,p.o.TepliceHotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, p.o.Teplice
Hs,OAaSPsTepliceTepliceHŠ, OA a SPŠ Teplice Teplice
INFUN-tanecniskupinaPrahaINFUN - taneční skupinaPraha
IntegrovanastredniskolaautomobilniBrno,p.o.BrnoIntegrovaná střední škola automobilní Brno, p.o.Brno
IntegrovanastredniskolaRakovnikRakovnikIntegrovaná střední škola RakovníkRakovník
Integrovanastredniskolatechnicka,MelnikMelnikIntegrovaná střední škola technická, MělníkMělník
Integrovanastredniskolazivnostenska,Plzen,skroupova13PlzenIntegrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13Plzeň
ISsCOPValasskeMeziriciValasskeMeziriciISŠ COP Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
ISsTESokolovSokolovISŠTE SokolovSokolov
Kadanskajednicka,skolni1479Kadan43201KadanKadaňská jednička, Školní 1479 Kadaň 43201Kadan
KarlinskaobchodniakademieaVOsEPrahaKarlínská obchodní akademie a VOŠEPraha
KatolickazakladniskolavUherskemBrodeUherskyBrodKatolická základní škola v Uherském BroděUherský Brod
KatolickegymnaziumTrebicTrebicKatolické gymnázium TřebíčTřebíč
KlasickeaspanelskegymnaziumBrnoKlasické a španělské gymnáziumBrno
KrestanskazakladniskolaamaterskaskolaElijasPraha4-MichleKřesťanská základní škola a mateřská škola ElijášPraha 4 - Michle
KrestanskazakladniskolaJihlavaJihlavaKřesťanská základní škola JihlavaJihlava
LinguaUniversal,soukromazakladniskolaamaterskaskola,s.r.o.LitomericeLingua Universal, soukromá základní škola a mateřská škola,s.r.o.Litoměřice
Masarykovajubilejnizakladniskolaamaterskaskola,cernilovcernilovMasarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, ČernilovČernilov
MasarykovazakladniskolaLibstat,prispevkovaorganizaceLibstatMasarykova základní škola Libštát, příspěvková organizaceLibštát
MasarykovazakladniskolaVelkyOsek,okresKolinVelkyOsekMasarykova základní škola Velký Osek, okres KolínVelký Osek
Masarykovazakladniskola,Praha9-Klanovice,Slavetinska200Praha-KlanoviceMasarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200Praha-Klánovice
MasarykovaZsaMsPlotisteHradecKraloveMasarykova ZŠ a MŠ PlotištěHradec Králové
MasarykovaZsKlatovyKlatovyMasarykova ZŠ KlatovyKlatovy
MasarykovaZsMorasiceMorasiceuLitomysleMasarykova ZŠ MorašiceMorašice u Litomyšle
MasarykovaZs,LitomericeLitomericeMasarykova ZŠ, LitoměřiceLitoměřice
Masarykovogymnazium,StrednizdravotnickaskolaaVOszdravotnickaVsetinVsetinMasarykovo gymnázium, Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická VsetínVsetín
Mensagymnazium,o.p.s.PrahaMensa gymnázium ,o.p.s.Praha
MICHAEL-StredniskolaaVyssiodbornaskolareklamniaumelecketvorby,s.r.o.PrahaMICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.Praha
MsaZsKyjovZaHumnyKyjovMŠ a ZŠ Kyjov Za HumnyKyjov
MsaZsOstopoviceOstopoviceMŠ a ZŠ OstopoviceOstopovice
MsVestinuPraha10MŠ Ve stínuPraha 10
OABreclavBreclavOA BřeclavBřeclav
ObchodniakademieaHotelovaskolaHavlickuvBrodHavlickuvBrodObchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod
ObchodniakademieaStrednizdravotnickaskolaBlansko,prispevkovaorganizaceBlanskoObchodní akademie a Střední zdravotnická škola Blansko, příspěvková organizaceBlansko
ObchodniakademieaVOsPribramPribramObchodní akademie a VOŠ PříbramPříbram
ObchodniakademieDr.EdvardaBenese,Slany,Smetanovonam.1200SlanyObchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200Slaný
ObchodniakademieNeveklovNeveklovObchodní akademie NeveklovNeveklov
Obchodniakademie,LysanadLabem,Komenskeho1534LysanadLabemObchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534Lysá nad Labem
Obchodniakademie,StredniodbornaskolaaJazykovaskolaspravemstatnijazykovezkousky,HradecKraloveHradecKraloveObchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec KrálovéHradec Králové
OdborneucilisteaPraktickaskolaMohelnice,Vodni27MohelniceOdborné učiliště a Praktická škola Mohelnice, Vodní 27Mohelnice
oddilPterodactylusPraha7oddíl PterodactylusPraha 7
PodkrusnohorskegymnaziumMostMostPodkrušnohorské gymnázium MostMost
PrvniceskegymnaziumvKarlovychVarech,PcGKVKarlovyVaryPrvní české gymnázium v Karlových Varech, PČG KVKarlovy Vary
Severoceskastredniskolas.r.o.ustinadLabemSeveročeská střední škola s.r.o.Ústí nad Labem
SigmundovastredniskolastrojirenskaLutinLutinSigmundova střední škola strojírenská LutínLutín
skolaekonomikyacestovnihoruchu,soukromaSOss.r.o.JihlavaŠkola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá SOŠ s.r.o.Jihlava
SOsaSOUceskaLipaSOŠ a SOUČeská Lípa
SOscivilniholetectviPraha6SOŠ civilního letectvíPraha 6
SOsEDUCAnetBrnoBrnoSOŠ EDUCAnet BrnoBrno
SOsKarlovyVaryKarlovyVarySOŠ Karlovy VaryKarlovy Vary
SOsmedialnigrafikyapolygrafieRumburkSOŠ mediální grafiky a polygrafieRumburk
SOUBlatnaBlatnaSOU BlatnáBlatná
SOUDomazlice,ProkopaVelikeho640,skolaStodStodSOU Domažlice, Prokopa Velikého 640, škola StodStod
SOUkadernickePraha8,Karlinskenamesti225/8,Praha8PrahaSOU kadeřnické Praha 8, Karlínské náměstí 225/8, Praha 8Praha
SOULazneBelohradLazneBelohradSOU Lázně BělohradLázně Bělohrad
SOUNoveStraseciNoveStraseciSOU Nové StrašecíNové Strašecí
SouOhradni57Praha414900PrahaSou Ohradni 57 Praha 4 14900Praha
SoukromaSOsaSOUBEAN,s.r.o.aStredniskolakosmetikyahotelnictviBEAN,s.r.o.PrahaSoukromá SOŠ a SOU BEAN, s.r.o. a Střední škola kosmetiky a hotelnictví BEAN, s.r.o.Praha
SoukromastrednizdravotnickaskolaMelnik,o.p.s.MelnikSoukromá střední zdravotnická škola Mělník, o. p. s.Mělník
SOUPJiloveuPrahyJiloveuPrahySOUP Jílové u PrahyJílové u Prahy
SPdgsaSZssv.AnezkyceskeOdrySPdgŠ a SZŠ sv.Anežky ČeskéOdry
SpecialnizakladniskolaChrudimChrudimSpeciální základní škola ChrudimChrudim
Specialnizakladniskola,Podebrady,UBazantnice154PodebradySpeciální základní škola, Poděbrady, U Bažantnice 154Poděbrady
SportovnigymnaziumPlzenPlzenSportovní gymnázium PlzeňPlzeň
SPsaVOsPribram,Hrabakova271PribramSPŠ a VOŠ Příbram, Hrabákova 271Příbram
SPsTJablonecJablonecnadNisouSPŠT JablonecJablonec nad Nisou
SsautomobilniainformatikyWeilovaPraha10SŠ automobilní a informatiky WeilovaPraha 10
SsKraloviceKraloviceSŠ KraloviceKralovice
SsobchodniasluzebScMSD,zdarnadSazavouzdarnadSazavouSŠ obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
SteelsDanceCrewHradecKraloveSteels Dance CrewHradec Králové
StrednilesnickaskolazluticezluticeStřední lesnická škola ŽluticeŽlutice
StredniodbornaskolaLuhacoviceStřední odborná školaLuhačovice
StredniodbornaskolaaStredniodborneucilisteremeselKutnaHoraStřední odborná škola a Střední odborné učiliště řemeselKutná Hora
StredniodbornaskolaaStredniodborneucilistestrojirenskeastavebni,Dukelska1240,JesenikJesenikStřední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Dukelská 1240, JeseníkJeseník
StredniodbornaskolaaStredniodborneuciliste,HradecKralove,Vocelova1338HradecKraloveStřední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338Hradec Králové
StredniodbornaskolaFortikaLomniceLomniceStřední odborná škola Fortika LomniceLomnice
StredniodbornaskolaFrydekMistek,prispevkovaorganizace,Liskovecka2089,Frydek-MistekFrydek-MistekStřední odborná škola Frýdek Místek, příspěvková organizace, Lískovecká 2089, Frýdek-MístekFrýdek-Místek
StredniodbornaskolapodnikaniaobchoduProstejovStřední odborná škola podnikání a obchoduProstějov
Stredniodbornaskolasumperk,Zemedelska3sumperkStřední odborná škola Šumperk, Zemědělská 3Šumperk
StredniodbornaskolatechnickaazahradnickaLovosiceStřední odborná škola technická a zahradnickáLovosice
StredniodbornaskolaveterinarniHradecKraloveHradecKraloveStřední odborná škola veterinární Hradec KrálovéHradec Králové
Stredniodbornaskola,Praha5,Drtinova3/498PrahaStřední odborná škola, Praha 5, Drtinova 3/498Praha
StredniodborneucilisteHlubos,Hlubos178JinceStřední odborné učiliště Hluboš, Hluboš 178Jince
Stredniodborneucilistepotravinarske,Praha4Praha4Střední odborné učiliště potravinářské, Praha 4Praha 4
StredniodborneucilisteSedlcany,PetraBezruce364SedlcanyStřední odborné učiliště Sedlčany, Petra Bezruče 364Sedlčany
Stredniodborneucilistespolecnehostravovani,Podebrady,Dr.Benese413/IIPodebradyStřední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/IIPoděbrady
Stredniodborneuciliste,Sedlcany,PetraBezruce364SedlcanyStřední odborné učiliště, Sedlčany, Petra Bezruče 364Sedlčany
StrednipedagogickaskolaaStrednizdravotnickaskolaKrnovKrnovStřední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola KrnovKrnov
StredniprumyslovaskolachemickaakademikaHeyrovskeho,Ostrava,prispevkovaorganizaceOstravaStřední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizaceOstrava
Stredniprumyslovaskoladopravni,a.s.PrahaStřední průmyslová škola dopravní, a.s.Praha
StredniprumyslovaskolaelektrotechnickaHavirov,prispevkovaorganizaceHavirovStřední průmyslová škola elektrotechnická Havířov, příspěvková organizaceHavířov
Stredniprumyslovaskolaelektrotechnicka,Praha2,Jecna30PrahaStřední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30Praha
StredniprumyslovaskolaMladaBoleslavHavlickova456MladaBoleslavStřední průmyslová škola Mladá Boleslav Havlíčkova 456Mladá Boleslav
Stredniprumyslovaskolastavebni,Opava,prispevkovaorganizaceOpavaStřední průmyslová škola stavební, Opava, příspěvková organizaceOpava
Stredniprumyslovaskolastavebni,PlzenPlzenStřední průmyslová škola stavební, PlzeňPlzeň
StredniprumyslovaskolastrojnickaVsetinVsetinStřední průmyslová škola strojnická VsetínVsetín
StredniskolaaZakladniskola,Husovonam.1218,NoveMestonadMetujiNoveMestonadMetujiStřední škola a Základní škola, Husovo nám. 1218, Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
StredniskolaautomobilniKrnovKrnovStřední škola automobilní KrnovKrnov
StredniskolaBrno,Charbulova,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizaceBrno
StredniskolaceskeVeleniceceskeVeleniceStřední škola České VeleniceČeské Velenice
StredniskolaelektrotechnikyastrojirenstviPraha10Střední škola elektrotechniky a strojírenstvíPraha 10
StredniskolagrafickaBrno,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola grafická Brno, příspěvková organizaceBrno
Stredniskolainformatikyacestovnihoruchu,ScMSDHumpolecHumpolecStřední škola informatiky a cestovního ruchu, SČMSD HumpolecHumpolec
Stredniskolainformatiky,postovnictviafinancnictviBRNO,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví BRNO, příspěvková organizaceBrno
StredniskolaobchodniPrahaStřední škola obchodníPraha
StredniskolapolytechnickaBrno,Jilova,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola polytechnická Brno, Jílová, příspěvková organizaceBrno
StredniskolaremeslnaJaromerJaromerStřední škola řemeslná JaroměřJaroměř
Stredniskolastavebniadrevozpracujici,OstravaOstravaStřední škola stavební a dřevozpracující, OstravaOstrava
StredniskolastavebnichremeselBrno-Bosonohy,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizaceBrno
StredniskolatechnickaazemedelskaMohelniceMohelniceStřední škola technická a zemědělská MohelniceMohelnice
StredniskolatechnickaPrerovPrerovStřední škola technická PřerovPřerov
Stredniskolatechnicka,gastronomickaaautomobilniChomutov,strediskoudliceChomutovStřední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov, středisko ÚdliceChomutov
Stredniskolatechnicka,Opava,Kolofikovonabrezi51,prispevkovaorganizaceOpavaStřední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizaceOpava
StredniskolatradicnichremeselHermesMBs.r.o.MladaBoleslavStřední škola tradičních řemesel Hermés MB s.r.o.Mladá Boleslav
StredniskolaumeleckaaremeslnaPrahaStřední škola umělecká a řemeslnáPraha
StredniskolaumeniadesignuaVyssiodbornaskola,prispevkovaorganizaceBrnoStřední škola umění a designu a Vyšší odborná škola, příspěvková organizaceBrno
Stredniskolazeleznicni,technickaasluzeb,sumperksumperkStřední škola železniční, technická a služeb, ŠumperkŠumperk
StredniskolazivnostenskaaZsPlanaPlanauMarianskychLazniStřední škola živnostenská a ZŠ PlanáPlaná u Mariánských Lázní
StredniskolazivnostenskaSokolovSokolovStřední škola živnostenská SokolovSokolov
Stredniskola,zakladniskolaamaterskaskoladaVinciDolniBrezanyStřední škola, základní škola a mateřská škola da VinciDolní Břežany
StredniumeleckoprumyslovaskolaaVyssiodbornaskola,JablonecnadNisou,Horninam.1,prispevkovaorganizaceJablonecnadNisouStřední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní nám. 1, příspěvková organizaceJablonec nad Nisou
StredniumeleckoprumyslovaskolaaVyssiodbornaskola,Turnov,Skalova373,prispevkovaorganizaceTurnovStřední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373, příspěvková organizaceTurnov
StredniumeleckoprumyslovaskolahudebnichnastrojuanabytkuHradecKraloveStřední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytkuHradec Králové
StredniumeleckoprumyslovaskolaKarlovyVary,p.o.KarlovyVaryStřední uměleckoprůmyslová škola Karlovy Vary, p.o.Karlovy Vary
StrednizdravotnickaskolaPraha10Střední zdravotnická školaPraha 10
StrednizdravotnickaskolaaVyssiodbornaskolazdravotnickaKladnoKladnoStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická KladnoKladno
StrednizdravotnickaskolaaVyssiodbornaskolazdravotnickaZnojmo,prispevkovaorganizaceZnojmoStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizaceZnojmo
StrednizdravotnickaskolaaVyssiodbornaskolazdravotnicka,Liberec,Kostelni9,p.o.LiberecStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, p. o.Liberec
StrednizdravotnickaskolaBerounBerounStřední zdravotnická škola BerounBeroun
StrednizdravotnickaskolaBrno,Jaselska,prispevkovaorganizaceBrnoStřední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizaceBrno
Strednizdravotnickaskola,sumperk,Kladska2sumperkStřední zdravotnická škola, Šumperk, Kladská 2Šumperk
Strednizdravotnickaskola,Turnov,prispevkovaorganizace,28.rijna1390,TurnovTurnovStřední zdravotnická škola, Turnov, příspěvková organizace, 28. října 1390, TurnovTurnov
SunnyCanadianInternationalSchoolJeseniceSunny Canadian International SchoolJesenice
svehlovastredniskolapolytechnickaProstejovProstejovŠvehlova střední škola polytechnická ProstějovProstějov
SZsaVOszdravotnicka,LiberecLiberecSZŠ a VOŠ zdravotnická, LiberecLiberec
TanecnikonzervatorBrnoBrnoTaneční konzervatoř BrnoBrno
TRIVIS-SsVustinadLabemustinadLabemTRIVIS - SŠV Ústí nad LabemÚstí nad Labem
TRIVIS-StredniskolaverejnopravniTrebechovicepodOrebem,s.r.o.TrebechovicepodOrebemTRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Třebechovice pod Orebem, s.r.o.Třebechovice pod Orebem
TRIVISs.r.o-KarlovyVaryKarlovyVaryTRIVIS s.r.o - Karlovy VaryKarlovy Vary
TRIVIS,s.r.oKarlovyVaryTRIVIS, s.r.oKarlovy Vary
VOsaSsstetistetiVOŠ a SŠ ŠtětíŠtětí
VOS,SS,ZS,MS,HradecKralove,stefanikovaHradecKraloveVOS, SS, ZS, MS, Hradec Králové, ŠtefánikovaHradec Králové
VOsZaSZsHradecKraloveHradecKraloveVOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéHradec Králové
VyssiodbornaskolaaStredniodbornaskola,NovyBydzov,JanaMalata1869NovyBydzovVyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov, Jana Maláta 1869Nový Bydžov
VyssiodbornaskolaaStredniskolaslaboproudeelektrotechnikyPraha9Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechnikyPraha 9
VyssiodbornaskolaaStredniskola,s.r.o.ceskeBudejoviceVyšší odborná škola a Střední škola, s. r. o.České Budějovice
VyssiodbornaskolaekonomickaazdravotnickaaStredniskolaBoskovice,prispevkovaorganizaceBoskoviceVyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola Boskovice, příspěvková organizaceBoskovice
VyssiodbornaskolagrafickaaStredniprumyslovaskolagraficka,Hellichova22,Praha1,11800Praha1Vyšší odborná škola graficka a Střední průmyslová škola grafická, Hellichova 22, Praha 1, 118 00Praha 1
VyssiodbornaskolalesnickaaStrednilesnickaskolaBedrichaSchwarzenbergaPisekPisekVyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga PísekPísek
VyssiodbornaskolapedagogickaaStrednipedagogickaskola,Litomysl,Komenskehonam.22LitomyslVyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22Litomyšl
WichterlovoGymnazium,Ostrava-PorubaOstrava-PorubaWichterlovo Gymnázium, Ostrava-PorubaOstrava - Poruba
ZakadniskolaTrnavaTrnavaZákadní škola TrnavaTrnava
ZakladniamaterskaskolaBenesov,NaKarlove372BenesovZákladní a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372Benešov
ZakladniaMaterskaskolaHorickyHorickyZákladní a Mateřská škola HořičkyHořičky
ZakladniamaterskaskolaHostkaHostkaZákladní a mateřská škola HoštkaHoštka
ZakladniaMaterskaskolaStrahoviceStrahoviceZákladní a Mateřská škola Strahovice Strahovice
ZakladniaStredniskolaKupeckeho576,Praha4PrahaZákladní a Střední škola Kupeckého 576, Praha 4Praha
ZaKLADNisKOLAaMATErSKasKOLATIPTOESs.r.o.,BrandysnadLabemBrandysnadLabemZÁKLADNÍ ŠKOLA a MATEŘSKÁ ŠKOLA TIP TOES s.r.o., Brandýs nad LabemBrandýs nad Labem
Zakladniskola5.kvetnaRoznovpodRadhostemRoznovpodRadhostemZákladní škola 5. května Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod Radhoštěm
ZakladniskolaaDumdetiamladezeKrasohledZabrehZabrehZákladní škola a Dům dětí a mládeže Krasohled ZábřehZábřeh
ZakladniskolaaMaterskaskolaBlazoviceBlazoviceZákladní škola a Mateřská škola BlažoviceBlažovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaAloisestepanka,Dolany,prispevkovaorganizaceDolanyZákladní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizaceDolany
ZakladniskolaamaterskaskolaANGELvPraze12Praha4Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12Praha 4
ZakladniskolaamaterskaskolaBarrandov,Praha5,Chaplinovonam.1/615Praha5-HlubocepyZákladní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5, Chaplinovo nám. 1/615Praha 5 - Hlubočepy
ZakladniskolaaMaterskaskolaBelciceBelciceZákladní škola a Mateřská škola BělčiceBělčice
ZakladniskolaaMaterskaskolaBenov,okresPrerov,prispevkovaorganizaceBenovZákladní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov, příspěvková organizaceBeňov
ZaKLADNisKOLAAMATErSKasKOLABRANDySN.L.-ST.BOLESLAVPALACHOVA337BrandysnadLabemZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BRANDÝS N.L. - ST. BOLESLAV PALACHOVA 337Brandýs nad Labem
ZakladniskolaaMaterskaskolaBrezno,okresChomutovBreznouChomutovaZákladní škola a Mateřská škola Březno, okres ChomutovBřezno u Chomutova
ZakladniskolaamaterskaskolaBrno,Kotlarska4BrnoZákladní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4Brno
ZakladniskolaaMaterskaskolaBrno,Merhautova37,prispevkovaorganizaceBrnoZákladní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizaceBrno
ZakladniskolaaMaterskaskolaBruzoviceBruzoviceZákladní škola a Mateřská škola BruzoviceBruzovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaBuchloviceBuchloviceZákladní škola a Mateřská škola BuchloviceBuchlovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaBysice,okresMelnikBysiceZákladní škola a Mateřská škola Byšice, okres MělníkByšice
ZakladniskolaaMaterskaskolacimelicecimeliceZákladní škola a Mateřská škola ČimeliceČimelice
ZakladniskolaamaterskaskolaDolniKounice,prispevkovaorganizaceDolniKouniceZákladní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizaceDolní Kounice
ZakladniskolaamaterskaskolaDubickoDubickoZákladní škola a mateřská škola DubickoDubicko
ZakladniskolaaMaterskaskolaFrymburkFrymburkZákladní škola a Mateřská škola FrymburkFrymburk
ZakladniskolaaMaterskaskolaHavlickuvBrod,Wolkerova2941HavlickuvBrodZákladní škola a Mateřská škola Havlíčkův Brod, Wolkerova 2941Havlíčkův Brod
ZakladniskolaaMaterskaskolaHorepnikHorepnikZákladní škola a Mateřská škola HořepníkHořepník
ZakladniskolaaMaterskaskolaHorniMarsovHorniMarsovZákladní škola a Mateřská škola Horní MaršovHorní Maršov
ZakladniskolaaMaterskaskolaHorniStropniceHorniStropniceZákladní škola a Mateřská škola Horní StropniceHorní Stropnice
ZakladniskolaamaterskaskolaHovorcovice,prispevkovaorganizaceHovorcoviceZákladní škola a mateřská škola Hovorčovice, příspěvková organizaceHovorčovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaJ.A.KomenskehoPrerovZákladní škola a Mateřská škola J. A. Komenského Přerov
ZakladniskolaamaterskaskolaJ.A.KomenskehovNovemStraseciNoveStraseciZákladní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém StrašecíNové Strašecí
ZakladniskolaamaterskaskolaJankov,okresBenesovJankovZákladní škola a mateřská škola Jankov, okres BenešovJankov
ZakladniskolaaMaterskaskolaJavornik,okresSvitavySvitavyZákladní škola a Mateřská škola Javorník, okres SvitavySvitavy
ZakladniskolaamaterskaskolaJesenice,okresRakovnikJeseniceZákladní škola a mateřská škola Jesenice, okres RakovníkJesenice
ZakladniskolaaMaterskaskolaKasava,okresZlin,prispevkovaorganizaceKasavaZákladní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizaceKašava
ZakladniskolaamaterskaskolaKlass.r.o.RosicenadLabemZákladní škola a mateřská škola Klas s.r.o.Rosice nad Labem
ZakladniskolaaMaterskaskolaKlobuky,okresKladnoKlobukyZákladní škola a Mateřská škola Klobuky, okres KladnoKlobuky
ZakladniskolaaMaterskaskolaKninice,prispevkovaorganizaceKniniceZákladní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizaceKninice
ZakladniskolaamaterskaskolaKolodejePraha-KolodejeZákladní škola a mateřská škola KolodějePraha - Koloděje
ZakladniskolaaMaterskaskolaKralupynadVltavou,Trebizskeho523,okresMelnikKralupynadVltavouZákladní škola a Mateřská škola Kralupy nad Vltavou,Třebízského 523, okres MělníkKralupy nad Vltavou
ZakladniskolaaMaterskaskolaKrchleby,okresKutnaHora,prispevkovaorganizaceKrchlebyZákladní škola a Mateřská škola Krchleby, okres Kutná Hora, příspěvková organizaceKrchleby
ZakladniskolaamaterskaskolaLibcanyLibcanyZákladní škola a mateřská škola LibčanyLibčany
ZakladniskolaaMaterskaskolaLichnov,okresBruntalLichnovZákladní škola a Mateřská škola Lichnov, okres BruntálLichnov
ZakladniskolaamaterskaskolaLoucka,okresVsetin,prispevkovaorganizaceLoucka,okresVsetinZákladní škola a mateřská škola Loučka, okres Vsetín, příspěvková organizaceLoučka, okres Vsetín
ZakladniskolaaMaterskaskolaLubnaLubnaZákladní škola a Mateřská škola LubnáLubná
ZakladniskolaaMaterskaskolaLudvikaOcenaskaDolniBelaDolniBelaZákladní škola a Mateřská škola Ludvíka Očenáška Dolní BěláDolní Bělá
ZakladniskolaamaterskaskolaMajakovskehoKarvinaZákladní škola a mateřská škola MajakovskéhoKarvina
ZakladniskolaaMaterskaskolaMalecMalecZákladní škola a Mateřská škola MalečMaleč
ZakladniskolaaMaterskaskolaMalontyMalontyZákladní škola a Mateřská škola MalontyMalonty
ZakladniskolaamaterskaskolaMecin-p.o.MecinZákladní škola a mateřská škola Měčín - p.o.Měčín
ZakladniskolaamaterskaskolamestaOlesnice,prispevkovaorganizaceOlesniceZákladní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizaceOlešnice
ZakladniskolaamaterskaskolaMirovice,okresPisekMiroviceZákladní škola a mateřská škola Mirovice, okres PísekMirovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaMlecice,prispevkovaorganizaceMleciceZákladní škola a Mateřská škola Mlečice, příspěvková organizaceMlečice
ZakladniskolaaMaterskaskolaMsene-lazne,okresLitomerice,prispevkovaorganizaceMsene-lazneZákladní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizaceMšené-lázně
ZakladniskolaamaterskaskolaMyslocovice,prispevkovaorganizaceMyslocoviceZákladní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizaceMysločovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaNedvedice,okresBrno-venkov,prispevkovaorganizaceNedvediceZákladní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceNedvědice
ZakladniskolaamaterskaskolaNehvizdyNehvizdyZákladní škola a mateřská škola NehvizdyNehvizdy
ZakladniskolaaMaterskaskolaNucice,okresPraha-zapadNuciceZákladní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západNučice
ZakladniskolaaMaterskaskolaOlomouc-Holice,NavesSvobody41OlomoucZákladní škola a Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody 41Olomouc
ZakladniskolaaMaterskaskolaOlomouc,Demlova18OlomoucZákladní škola a Mateřská škola Olomouc, Demlova 18Olomouc
ZakladniskolaaMaterskaskolaOrechov,okresBrno-venkov,prispevkovaorganizaceOrechovZákladní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizaceOřechov
ZakladniskolaaMaterskaskolaOstrov,Myslbekova996,prispevkovaorganizaceOstrovZákladní škola a Mateřská škola Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizaceOstrov
ZakladniskolaamaterskaskolaPlesnaPlesnaZákladní škola a mateřská škola PlesnáPlesná
ZakladniskolaamaterskaskolaPraha5-Smichov,Korenskeho10/760Praha5Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, Kořenského 10/760Praha 5
ZakladniskolaamaterskaskolaProsecProsecZákladní škola a mateřská škola ProsečProseč
ZakladniskolaaMaterskaskolaRudnikRudnikZákladní škola a Mateřská škola RudníkRudník
ZakladniskolaamaterskaskolaSazavkaSazavkaZákladní škola a mateřská škola SázavkaSázavka
ZakladniskolaamaterskaskolaSmolkovavPraze12PrahaZákladní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12Praha
ZakladniskolaamaterskaskolaSnezneSnezneZákladní škola a mateřská škola SněžnéSněžné
ZakladniskolaaMaterskaskolaSobechleby,prispevkovaorganizaceSobechlebyZákladní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizaceSoběchleby
ZakladniskolaaMaterskaskolaSudkov,p.o.SudkovZákladní škola a Mateřská škola Sudkov, p. o.Sudkov
ZakladniskolaaMaterskaskolaSvatoborice-MistrinSvatoborice-MistrinZákladní škola a Mateřská škola Svatobořice-MistřínSvatobořice - Mistřín
ZakladniskolaaMaterskaskolaT.G.MasarykaDrasov,prispevkovaorganizaceDrasovZákladní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizaceDrásov
ZakladniskolaaMaterskaskolaT.G.MasarykaDrasovDrasovZákladní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka DrásovDrásov
ZakladniskolaamaterskaskolaTrebic,NaKopcich342TrebicZákladní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342Třebíč
ZakladniskolaaMaterskaskolaULesa,Karvina,prispevkovaorganizaceKarvinaZákladní škola a Mateřská škola U Lesa, Karviná, příspěvková organizaceKarviná
ZakladniskolaaMaterskaskolaUrcice,prispevkovaorganizaceUrciceZákladní škola a Mateřská škola Určice, příspěvková organizaceUrčice
ZakladniskolaaMaterskaskolaVaclavoviceVaclavoviceZákladní škola a Mateřská škola VáclavoviceVáclavovice
ZakladniskolaaMaterskaskolaVelkaLosenice,prispevkovaorganizaceVelkaLoseniceZákladní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizaceVelká Losenice
ZakladniskolaaMaterskaskolaVlcnov,p.o.Vlcnov,UherskeHradisteZákladní škola a Mateřská škola Vlčnov, p.o.Vlčnov, Uherské Hradiště
Zakladniskolaamaterskaskolazaben,prispevkovaorganizacezabenZákladní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizaceŽabeň
ZakladniskolaaMaterskaskolaZahoriZahoriZákladní škola a Mateřská škola ZáhoříZáhoří
ZakladniskolaamaterskaskolaZavlekovKolinecZákladní škola a mateřská škola ZavlekovKolinec
ZakladniskolaaMaterskaskolazehun,okresKolin%Zehu%nZákladní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín%Zehu%n
Zakladniskolaamaterskaskola,Kratonohy,okresHradecKralove,prispevkovaorganizaceKratonohyZákladní škola a mateřská škola, Kratonohy, okres Hradec Králové, příspěvková organizaceKratonohy
ZakladniskolaaMaterskaskola,MoravskyPisek,prispevkovaorganizaceMoravskyPisekZákladní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizaceMoravský Písek
ZakladniskolaaMaterskaskola,Mostek,okresTrutnovMostekZákladní škola a Mateřská škola, Mostek, okres TrutnovMostek
Zakladniskolaamaterskaskola,Ostrava-Hrabuvka,Mitusova16,prispevkovaorganizaceOstravaZakladní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizaceOstrava
ZakladniskolaaMaterskaskola,Podoli,prispevkovaorganizacePodoliZákladní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizacePodolí
Zakladniskolaamaterskaskola,Praha3,namestiJirihozLobkovic22/121Praha3Základní škola a mateřská škola, Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic 22/121Praha 3
ZakladniskolaaMaterskaskola,Praha4,Ohradni49PrahaZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49Praha
Zakladniskolaamaterskaskola,Praha8,Lyckovonamesti6PrahaZákladní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha
ZakladniskolaaMaterskaskola,Raspenava,okresLiberec-prispevkovaorganizaceRaspenavaZákladní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizaceRaspenava
ZakladniskolaaMaterskaskola,SenohrabySenohrabyZákladní škola a Mateřská škola, SenohrabySenohraby
ZakladniskolaaMaterskaskola,Vidochov,okresjicinVidochov,NovaPakaZákladní škola a Mateřská škola, Vidochov, okres jičín Vidochov, Nová Paka
ZakladniskolaaMaterzskaskolaDritenDritenZákladní škola a Mateřžská škola DříteňDříteň
ZakladniskolaaPraktickaskola,Neratovice,prispevkovaorganizaceNeratoviceZákladní škola a Praktická škola ,Neratovice,příspěvková organizaceNeratovice
ZaKLADNisKOLAAPRAKTICKasKOLABENEsOVBENEsOVZÁKLADNÍ ŠKOLA A PRAKTICKÁ ŠKOLA BENEŠOVBENEŠOV
ZakladniskolaaPraktickaskolaVelkeMeziriciVelkeMeziriciZákladní škola a Praktická škola Velké MeziříčíVelké Meziříčí
ZakladniskolaastredniskolaKarlovyVary,prispevkovaorganizaceKarlovyVaryZákladní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovy Vary
ZakladniskolaaStredniskolaKrupka,Karlacapka270KrupkaZákladní škola a Střední škola Krupka, Karla Čapka 270Krupka
ZakladniskolaAkademikaHeyrovskehoChomutovChomutovZákladní škola Akademika Heyrovského ChomutovChomutov
ZakladniskolaAloiseKlaraustek,prispevkovaorganizaceustekZákladní škola Aloise Klára Úštěk, příspěvková organizaceÚštěk
ZakladniskolaAntoninaSochora,DuchcovDuchcovZákladní škola Antonína Sochora, DuchcovDuchcov
ZakladniskolaBavorovBavorovZákladní škola BavorovBavorov
ZakladniskolaBelapodBezdezemBelapodBezdezemZákladní škola Bělá pod BezdězemBělá pod Bezdězem
ZakladniskolaBenesov,Dukelska1818BenesovZákladní škola Benešov, Dukelská 1818Benešov
ZakladniskolaBenesov,Jiraskova888BenesovZákladní škola Benešov, Jiráskova 888Benešov
ZakladniskolaBeroun,Wagnerovonam.458BerounZákladní škola Beroun, Wagnerovo nám.458Beroun
ZakladniskolaBitovska1,Praha4PrahaZákladní škola Bítovská 1, Praha 4Praha
ZakladniskolaBohumilaHynkaCvikov,prispevkovaorganizaceCvikovZákladní škola Bohumila Hynka Cvikov, příspěvková organizaceCvikov
ZakladniskolaBohutinBohutin-PribramZákladní škola BohutínBohutín - Příbram
ZakladniskolaBrno,Armenska21BrnoZákladní škola Brno, Arménská 21Brno
ZakladniskolaBrno,Bakalovonabrezi8BrnoZákladní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8Brno
ZakladniskolaBrno,cejkovicka10,prispevkovaorganizaceBrnoZákladní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizaceBrno
ZakladniskolaBrno,Masarova11,p.o.BrnoZákladní škola Brno, Masarova 11, p.o.Brno
ZakladniskolaBrno,Mutenicka23BrnoZákladní škola Brno, Mutěnická 23Brno
ZakladniskolaBrno,Vejrostova1,prispevkovaorganizaceBrnoZákladní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizaceBrno
ZakladniskolaBrodekuPrerova,okresPrerovBrodekuPrerovaZákladní škola Brodek u Přerova, okres PřerovBrodek u Přerova
ZakladniskolaBudisovBudisovuTrebiceZákladní škola BudišovBudišov u Třebíče
ZakladniskolaBudynenadOhriBudynenadOhriZákladní škola Budyně nad OhříBudyně nad Ohří
ZakladniskolaBulharskaOstrava-PorubaZákladní škola BulharskáOstrava-Poruba
ZakladniskolaBystre,okresSvitavyBystreZákladní škola Bystré, okres SvitavyBystré
ZakladniskolaBystricenadPernstejnem,Nadrazni615BystricenadPernstejnemZákladní škola Bystřice nad Pernštejnem, Nádražní 615Bystřice nad Pernštejnem
ZakladniskolaBystrice,okresBenesov,prispevkovaorganizaceBystriceZákladní škola Bystřice, okres Benešov, příspěvková organizaceBystřice
ZakladniskolacachoviceaMaterskaskolaStruhy,okresMladaBoleslavcachoviceZákladní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá BoleslavČachovice
Zakladniskolacechtice,okresBenesovcechticeZákladní škola Čechtice , okres Benešov Čechtice
ZakladniskolacernosicecernosiceZákladní škola ČernošiceČernošice
ZakladniskolaceskyBrod,zitomirska885,okresKolinceskyBrodZákladní škola Český Brod, Žitomířská 885,okres KolínČeský Brod
ZakladniskolaCharlottyGarrigueMasarykoveLany,okresKladnoLanyZákladní škola Charlotty Garrigue Masarykové Lány, okres KladnoLány
ZakladniskolaChlumecnadCidlinouChlumecnadCidlinouZákladní škola Chlumec nad CidlinouChlumec nad Cidlinou
ZakladniskolaCholtice,okresPardubiceCholticeZákladní škola Choltice, okres PardubiceCholtice
ZakladniskolaChomutov,Pisecna5144ChomutovZákladní škola Chomutov, Písečná 5144Chomutov
ZakladniskolaChomutov,Zahradni5265ChomutovZákladní škola Chomutov, Zahradní 5265Chomutov
ZakladniskolaChyneChyneZákladní škola ChýněChýně
ZakladniskolaDanyaEmilaZatopkovych,Trinec,prispevkovaorganizaceTrinecZákladní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizaceTřinec
ZakladniskolaDavleDavleZákladní škola DavleDavle
ZakladniskolaDobrichoviceDobrichoviceZákladní škola DobřichoviceDobřichovice
ZakladniskolaDolniPodluziDolniPodluziZákladní škola Dolní PodlužíDolní Podluží
ZakladniskolaDr.PeskaChrudimChrudimZákladní škola Dr. Peška ChrudimChrudim
ZaKLaDNisKOLADUBi2TOVaRNi110OKRESTEPLICEPriSPeVKOVaORGANIZACEDubiZÁKLaDNÍ ŠKOLA DUBÍ 2 TOVÁRNÍ 110 OKRES TEPLICE PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACEDubí
ZakladniskolaDukelskychbojovnikuamaterskaskolaDubenecDubenecZákladní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola DubenecDubenec
ZakladniskolaEduardastorchaamaterskaskolaOstromerOstromerZákladní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola OstroměřOstroměř
ZakladniskolaEmilaZatopkaKoprivniceZákladní škola Emila ZátopkaKopřivnice
ZakladniskolaF.L.celakovskeho,Strakonice,Jezerni1280StrakoniceZákladní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280Strakonice
ZakladniskolaFrystakFrystakZákladní škola FryštákFryšták
ZakladniskolaHavirov–PodlesiK.Svetle1/1372okresKarvinaHavirovZákladní škola Havířov – Podlesí K. Světlé 1/1372 okres KarvináHavířov
ZakladniskolaHolice,Holubova47,okresPardubiceHoliceZákladní škola Holice, Holubova 47, okres PardubiceHolice
ZakladniskolaHorniBerkoviceHorniBerkoviceZákladní škola Horní BeřkoviceHorní Beřkovice
ZakladniskolaHorniJeleni,prispevkovaorganizaceHorniJeleniZákladní škola Horní Jelení, příspěvková organizaceHorní Jelení
ZakladniskolaHorniLidec,okresVsetinHorniLidecZákladní škola Horní Lideč, okres VsetínHorní Lideč
ZakladniskolaHranice,okresChebHraniceuAseZákladní škola Hranice, okres ChebHranice u Aše
ZakladniskolaHranice,Tr.1.maje,prispevkovaorganizaceHraniceZákladní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace Hranice
ZakladniskolaJ.A.KomenskehoBlatna,okresStrakoniceBlatnaZákladní škola J. A. Komenského Blatná, okres StrakoniceBlatná
ZakladniskolaJ.A.KomenskehoChodov,Smetanova738ChodovZákladní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738Chodov
ZakladniskolaJablonecnadNisou,Pasirska72,prispevkovaorganizaceJablonecnadNisouZákladní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizaceJablonec nad Nisou
ZakladniskolaJanaKubelika,NeveklovNeveklovZákladní škola Jana Kubelíka, NeveklovNeveklov
ZakladniskolaJavornickaRychnovnadKneznouZákladní škola JavornickáRychnov nad Kněžnou
ZakladniskolaJiloveuPrahyJiloveuPrahyZákladní škola Jílové u PrahyJílové u Prahy
ZakladniskolaJirkov,Budovatelu1563,okr.ChomutovJirkovZákladní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okr. ChomutovJirkov
ZakladniskolaJirnyJirny,Praha-vychodZákladní škola JirnyJirny, Praha-východ
ZakladniskolaJosefaKajetanaTylaaMaterskaskolaPisek,Tylova2391PisekZákladní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391Písek
ZakladniskolaKadan,NaPodlesi1480,okresChomutovKadanZákladní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres ChomutovKadaň
ZakladniskolaKadan,ul.Chomutovska1683,okresChomutovKadanZákladní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okres ChomutovKadaň
ZakladniskolaKameniceKamenice-PrahavychodZákladní škola KameniceKamenice - Praha východ
ZakladniskolaKaplickeho384,LiberecLiberecZákladní škola Kaplického 384, LiberecLiberec
ZakladniskolaKarlaKliceHostinneHostinneZákladní škola Karla Klíče HostinnéHostinné
ZakladniskolaKarlovyVary,Konecna25,prispevkovaorganizaceKarlovyVaryZákladní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizaceKarlovy Vary
ZakladniskolaKasejoviceKasejoviceZákladní škola KasejoviceKasejovice
ZaKLADNisKOLAKLATOVYPLaNICKa194KlatovyIZÁKLADNÍ ŠKOLA KLATOVY PLÁNICKÁ 194Klatovy I
ZakladniskolaKlatovyTolsteho765KlatovyZákladní škola Klatovy Tolstého 765Klatovy
ZakladniskolaKnezice,okresNymburkKneziceZákladní škola Kněžice, okres NymburkKněžice
ZakladniskolaKomenskehoI,Zlin,Havlickovonabr.3114ZlinZákladní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114Zlín
ZakladniskolaKralupynadVltavou,Gen.Klapalka1029,okresMelnik,prispevkovaorganizaceKralupynadVltavouZákladní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizaceKralupy nad Vltavou
ZakladniskolaKralupynadVltavou,Jodlova111KralupynadVltavouZákladní škola Kralupy nad Vltavou, Jodlova 111Kralupy nad Vltavou
ZakladniskolaKrhanice,okresBenesovKrhaniceZákladní škola Krhanice, okres BenešovKrhanice
ZakladniskolaKynsperknadOhriKynsperknadOhriZákladní škola Kynšperk nad OhříKynšperk nad Ohří
ZakladniskolaLhenice,okresPrachaticeLheniceZákladní škola Lhenice, okres PrachaticeLhenice
ZakladniskolaLiberecJestedska354/88LiberecZákladní škola Liberec Ještědská 354/88Liberec
ZakladniskolaLidickaHradeknadNisouZákladní škola LidickáHrádek nad Nisou
ZakladniskolaLitomericeLitomericeZákladní škola Litoměřice Litoměřice
ZakladniskolaLomnice,skolni234,okresSokolovLomniceZákladní škola Lomnice, Školní 234, okres SokolovLomnice
ZakladniskolaLovosice,Sadypionyru355/2,okresLitomericeLovosiceZákladní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres LitoměřiceLovosice
ZakladniskolaLuby,prispevkovaorg.LubyuChebuZákladní škola Luby, příspěvková org.Luby u Chebu
ZakladniskolaManesovaOtrokoviceOtrokoviceZákladní škola Mánesova OtrokoviceOtrokovice
ZakladniskolaMecholupy,okresLounyMecholupyZákladní škola Měcholupy, okres LounyMěcholupy
ZakladniskolaMikulov,Hranicaru617E,prispevkovaorganizaceMikulovZákladní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizaceMikulov
ZakladniskolaNovaVespodPlesiNovaVespodPlesiZákladní škola Nová Ves pod PlešíNová Ves pod Pleší
ZakladniskolaNoveMestopodSmrkem,prispevkovaorganizaceNoveMestopodSmrkemZákladní škola Nové Město pod Smrkem, příspěvková organizaceNové Město pod Smrkem
ZakladniskolaNovosedlice,okresTepliceNovosedliceZákladní škola Novosedlice, okres TepliceNovosedlice
ZakladniskolaNovyBornamestiMiru128,okresceskaLipa,prispevkovaorganizaceNovyBorZákladní škola Nový Bor náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizaceNový Bor
ZakladniskolaNovyHrozenkov,okresVsetinNovyHrozenkovZákladní škola Nový Hrozenkov, okres VsetínNový Hrozenkov
ZakladniskolaNovyJicin,Komenskeho68,prispevkovaorganizaceNovyJicinZákladní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizaceNový Jičín
ZakladniskolaOpava,BozenyNemcove2OpavaZákladní škola Opava, Boženy Němcové 2Opava
ZakladniskolaOstrava-Vyskovice,Srbska2Ostrava-VyskoviceZákladní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2Ostrava-Výškovice
ZakladniskolaOstrovMasarykovaOstrovZákladní škola Ostrov MasarykovaOstrov
ZakladniskolaOstrov,prispevkovaorganizaceOstrovZákladní škola Ostrov, příspěvková organizaceOstrov
ZakladniskolaPchery,okresKladnoPcheryZákladní škola Pchery, okres KladnoPchery
ZakladniskolaPecky,okresKolinPeckyZákladní škola Pečky, okres KolínPečky
ZakladniskolaPelhrimov,Komenskeho1465,prispevkovaorganizacePelhrimovZákladní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizacePelhřimov
ZakladniskolaPelhrimov,Osvobozeni1881,prispevkovaorganizacePelhrimovZákladní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizacePelhřimov
ZakladniskolaPerucPerucZákladní škola Peruc Peruc
ZakladniskolaPisnickavPraze12PrahaZákladní škola Písnická v Praze 12Praha
ZakladniskolapodSvatouHorou,PribramPribramZákladní škola pod Svatou Horou, PříbramPříbram
ZakladniskolaPostrelmov,okressumperk,prispevkovaorganizacePostrelmovZákladní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizacePostřelmov
ZakladniskolaPrachatice,Narodni1018PrachaticeZákladní škola Prachatice, Národní 1018Prachatice
ZakladniskolaPrachatice,VodnanskaPrachaticeZákladní škola Prachatice, VodňanskáPrachatice
ZakladniskolaPraha-RadotinPraha16-RadotinZákladní škola Praha - RadotínPraha 16 - Radotín
ZakladniskolaPraha9-HorniPocernice,Stolinska823Praha9-HorniPocerniceZákladní škola Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823Praha 9 - Horní Počernice
ZakladniskolaprozakysSPUamaterskaskolalogopedickaScholaVivao.p.s.sumperkZákladní škola pro žáky s SPU a mateřská škola logopedická Schola Viva o.p.s.Šumperk
ZakladniskolaprofesorasvejcaravPraze12Praha4-ModranyZákladní škola profesora Švejcara v Praze 12Praha 4 - Modřany
ZakladniskolaRudnaRudnaZákladní škola RudnáRudná
ZakladniskolaRudolfaKoblice,Pionyru1102,KadanKadanZákladní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, KadaňKadaň
ZaKLADNisKOLARUMBURK,VOJTeCHAKOVarE85/31,okresDeciNprispevkovaorganizaceRUMBURKZÁKLADNÍ ŠKOLA RUMBURK,VOJTĚCHA KOVÁŘE 85/31,okres DĚČÍN příspěvková organizaceRUMBURK
Zakladniskolasrozsirenymvyucovaniminformatikyavypocetnitechniky,Teplice,Plynarenska2953TepliceZákladní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953Teplice
ZakladniskolaSenozaty,okresPelhrimovHumpolecZákladní škola Senožaty, okres PelhřimovHumpolec
ZakladniskolasestajovicesestajoviceZákladní škola ŠestajoviceŠestajovice
ZakladniskolaSiraNicholaseWintonaKunzakKunzakZákladní škola Sira Nicholase Wintona KunžakKunžak
ZakladniskolaskvorecskvorecZákladní škola ŠkvorecŠkvorec
ZakladniskolaslapaniceslapaniceZákladní škola ŠlapaniceŠlapanice
ZakladniskolaSlovan,KromerizKromerizZákladní škola Slovan, KroměřížKroměříž
ZakladniskolaSmecno,okresKladnoSmecnoZákladní škola Smečno, okres KladnoSmečno
ZakladniskolaSokolov,Krizikova1916SokolovZákladní škola Sokolov, Křižíkova 1916Sokolov
ZakladniskolaStankov,okresDomazlice,prispevkovaorganizaceStankovZákladní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizaceStaňkov
ZakladniskolastechovicestechoviceZákladní škola ŠtěchoviceŠtěchovice
ZakladniskolaStrmilov,okresJindrichuvHradecStrmilovZákladní škola Strmilov, okres Jindřichův HradecStrmilov
ZakladniskolaStruznice,okresceskaLipaJezveZákladní škola Stružnice, okres Česká LípaJezvé
ZakladniskolaStudenka,Butovicka346Studenka,ButoviceZákladní škola Studénka, Butovická 346Studénka, Butovice
ZakladniskolaSvitavyT.G.Masaryka27SvitavyZákladní škola Svitavy T. G. Masaryka 27Svitavy
ZakladniskolaSvitavy,Felberova2SvitavyZákladní škola Svitavy, Felberova 2Svitavy
ZakladniskolaT.G.MasarykaBojkovice,okresUherskeHradisteBojkoviceZákladní škola T. G. Masaryka Bojkovice, okres Uherské HradištěBojkovice
ZakladniskolaT.G.MasarykaHrusovanyuBrna,okr.Brno-venkov,prisp.org.HrusovanyuBrnaZákladní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno - venkov, přísp. org.Hrušovany u Brna
ZakladniskolaT.G.MasarykaKutnaHora,Jiraskovysady387KutnaHoraZákladní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387Kutná Hora
ZakladniskolaT.G.MasarykaMoravskeBudejovice,namestiSvobody903,okresTrebicMoravskeBudejoviceZákladní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres TřebíčMoravské Budějovice
ZakladniskolaT.G.MasarykaOtrokoviceOtrokoviceZákladní škola T. G. Masaryka OtrokoviceOtrokovice
ZakladniskolaT.G.Masarykasardice,okresHodonin,prispevkovaorganizacesardiceZákladní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizaceŠardice
ZakladniskolaT.G.MasarykastetistetiZákladní škola T. G. Masaryka ŠtětíŠtětí
ZakladniskolaT.G.Masaryka,PyselyPyselyZákladní škola T. G. Masaryka, PyšelyPyšely
ZakladniskolaT.StolzoveKostelecnadLabemKostelecnadLabemZákladní škola T. Stolzové Kostelec nad LabemKostelec nad Labem
ZakladniskolaT.G.MasarykaaMaterskaskolaPisek,celakovskeho24PisekZákladní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24Písek
ZakladniskolaT.G.Masaryka,Tyrsova409,BystricenadPernstejnemBystricenadPernstejnemZákladní škola T.G. Masaryka, Tyršova 409, Bystřice nad PernštejnemBystřice nad Pernštejnem
ZakladniskolaT.G.MasarykaagymnaziumceskaKameniceceskaKameniceZákladní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká KameniceČeská Kamenice
ZakladniskolaT.G.MasarykasardicesardiceZákladní škola T.G.Masaryka ŠardiceŠardice
ZakladniskolaTachov,Kostelni583,prispevkovaorganizaceTachovZakladní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizaceTachov
ZakladniskolaTerezin,okresLitomericeTerezinZákladní škola Terezín, okres LitoměřiceTerezín
ZakladniskolaTisnov,nam.28.rijna,prispevkovaorganizaceTisnovZákladní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizaceTišnov
ZakladniskolaTomaseGarriguaMasarykaBlanskoBlanskoZákladní škola Tomáše Garrigua Masaryka BlanskoBlansko
ZakladniskolaTrebic,ul.Kpt.Jarose836TrebicZákladní škola Třebíč, ul. Kpt. Jaroše 836Třebíč
ZakladniskolaTrestTrestZákladní škola TřešťTřešť
ZaKLADNisKOLATROUBELICETROUBELICEZÁKLADNÍ ŠKOLA TROUBELICETROUBELICE
ZakladniskolaTvrdonice,prispevkovaorganizaceTvrdoniceZákladní škola Tvrdonice, příspěvková organizaceTvrdonice
ZakladniskolaTynecnadSazavouTynecnadSazavouZákladní škola Týnec nad SázavouTýnec nad Sázavou
ZakladniskolaUhlirskeJanovice,okresKutnaHoraUhlirskeJanoviceZákladní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná HoraUhlířské Janovice
ZakladniskolaUNESCOUherskeHradisteZákladní škola UNESCO Uherské Hradiště
ZakladniskolaustinadLabem,Mirova2734/4,prispevkovaorganizaceustinadLabemZákladní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizaceÚstí nad Labem
ZakladniskolaustinadLabem,Palachova400/37,prispevkovaorganizaceustinadLabemZákladní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZakladniskolaustinadLabem,PodVodojemem323/3A,prispevkovaorganizaceustinadLabemZákladní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, příspěvková organizaceÚstí nad Labem
ZakladniskolaVamberk,okresRychnovnadKneznouVamberkZákladní škola Vamberk, okres Rychnov nad KněžnouVamberk
ZakladniskolaVedlejsi,BrnoBrnoZákladní škola Vedlejší, BrnoBrno
ZakladniskolaVelehradVelehradZákladní škola VelehradVelehrad
ZakladniskolaVelkaBites,prispevkovaorganizaceVelkaBitesZákladní škola Velká Bíteš, příspěvková organizaceVelká Bíteš
ZakladniskolaVelkeopatovice,prispevkovaorganizaceVelkeOpatoviceZákladní škola Velké opatovice, příspěvková organizaceVelké Opatovice
ZakladniskolaVelkysenov,okresDecinVelkysenovZákladní škola Velký Šenov,okres DěčínVelký Šenov
ZakladniskolaVelvaryVelvaryZákladní škola VelvaryVelvary
ZakladniskolaVeselinadLuznici,tr.cSA210VeselinadLuzniciZákladní škola Veselí nad Lužnicí, tř.ČSA 210Veselí nad Lužnicí
ZakladniskolaVizoviceVizoviceZákladní škola VizoviceVizovice
ZakladniskolaVnorovy,okresHodonin,prispevkovaorganizaceVnorovyZákladní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizaceVnorovy
ZakladniskolaVodickovaPraha1Základní škola VodičkovaPraha 1
ZakladniskolaVolaryVolaryZákladní škola VolaryVolary
ZakladniskolaVolyneVolyneZákladní škola VolyněVolyně
ZakladniskolaVsetin,Luh1544VsetinZákladní škola Vsetín, Luh 1544Vsetín
ZakladniskolaVsetin,Rokytnice436VsetinZákladní škola Vsetín, Rokytnice 436Vsetín
ZakladniskolaVyskov,Moravkova40VyskovZákladní škola Vyškov, Morávkova 40Vyškov
ZakladniskolaVysokeMyto,Jiraskova,prispevkovaorganizaceVysokeMytoZákladní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizaceVysoké Mýto
ZakladniskolaZabreh,BozenyNemcove1503/15ZabrehZákladní škola Zábřeh, Boženy Němcové 1503/15Zábřeh
ZakladniskolaZbecnoZbecnoZákladní škola ZbečnoZbečno
ZakladniskolaZbytiny,okresPrachaticeZbytinyZákladní škola Zbytiny, okres PrachaticeZbytiny
ZakladniskolazdarnadSazavou,Komenskeho2zdarnadSazavouZákladní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2Žďár nad Sázavou
ZakladniskolazelivzelivZákladní škola ŽelivŽeliv
ZakladniskolaZlin,Drevnicka1790,prispevkovaorganizaceZlinZákladní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizaceZlín
Zakladniskola,Bojanov,okresChrudimBojanovZákladní škola, Bojanov, okres ChrudimBojanov
Zakladniskola,Brno,Hercikova19,prispevkovaorganizaceBrnoZákladní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizaceBrno
Zakladniskola,Brno,Kaminky5,prispevkovaorganizaceBrnoZákladní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizaceBrno
Zakladniskola,Hornomecholupska873Praha10-HostivarZákladní škola, Hornoměcholupská 873Praha 10 - Hostivař
Zakladniskola,HradecKralove,tr.SNP694HradecKraloveZákladní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694Hradec Králové
Zakladniskola,HrusovanynadJevisovkou,okresZnojmo,prispevkovaorganizaceHrusovanynadJevisovkouZákladní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizaceHrušovany nad Jevišovkou
Zakladniskola,KlasterecnadOhri,Kratka676,okresChomutovKlasterecnadOhriZákladní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres ChomutovKlášterec nad Ohří
Zakladniskola,Korycany,okresKromerizKorycanyZákladní škola, Koryčany, okres KroměřížKoryčany
Zakladniskola,KosovaHora,okresPribramKosovaHoraZákladní škola, Kosova Hora, okres PříbramKosova Hora
Zakladniskola,Liberec,Krizanska80,p.o.LiberecZákladní škola, Liberec, Křížanská 80, p.o.Liberec
Zakladniskola,materskaskolaajesleMoudrasovaKarlovyVaryZákladní škola, mateřská škola a jesle Moudrá sovaKarlovy Vary
Zakladniskola,Maticeskolske3,370013ceskeBudejoviceceskeBudejoviceZákladní škola, Matice školské 3, 370013 České BudějoviceČeské Budějovice
Zakladniskola,Mikulova1594,Praha4,14900PrahaZákladní škola, Mikulova 1594,Praha 4, 149 00Praha
Zakladniskola,Mladeznicka,HavirovHavirovZákladní škola, Mládežnická, HavířovHavířov
Zakladniskola,Most,Okruzni1235MostZákladní škola, Most, Okružní 1235Most
Zakladniskola,Most,VitezslavaNezvala2614,prispevkovaorganizaceMostZákladní škola, Most, Vítězslava Nezvala 2614, příspěvková organizaceMost
Zakladniskola,Most,Zdenkastepanka2912,prispevkovaorganizaceMostZákladní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizaceMost
Zakladniskola,Most,Zlatnicka186MostZákladní škola, Most, Zlatnická 186Most
Zakladniskola,Ostrava-Hrabova,Paskovska46,prispevkovaorganizaceOstravaZákladní škola, Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizaceOstrava
Zakladniskola,Ostrava-Poruba,J.soupala1609,prispevkovaorganizaceOstravaZákladní škola, Ostrava-Poruba,J.Šoupala 1609, příspěvková organizaceOstrava
Zakladniskola,Plzen,Heyrovskeho23PlzenZákladní škola, Plzeň, Heyrovského 23Plzeň
Zakladniskola,Praha10,Brigadniku14/510PrahaZákladní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510Praha
Zakladniskola,Praha10,NadVodovodem81/460Praha10Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 81/460Praha 10
Zakladniskola,Praha10,nam.BriJandusu2Praha-UhrinevesZákladní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2Praha - Uhříněves
Zakladniskola,Praha10,Veronskenamesti391Praha10Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391Praha 10
Zakladniskola,Praha13,Kuncova1580PrahaZákladní škola, Praha 13, Kuncova 1580Praha
Zakladniskola,Praha2,Londynska34PrahaZákladní škola, Praha 2, Londýnská 34Praha
Zakladniskola,Praha4,KeKaterinkam1400PrahaZákladní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400Praha
Zakladniskola,Praha4,NaChodovci54PrahaZákladní škola, Praha 4, Na Chodovci 54Praha
Zakladniskola,Praha4,Posepnehonamesti2022PrahaZákladní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022Praha
Zakladniskola,Praha4,skolni700PrahaZákladní škola, Praha 4, Školní 700Praha
Zakladniskola,Praha4,Taborska45Praha4Základní škola, Praha 4, Táborská 45Praha 4
Zakladniskola,Pribram-BrezoveHory,Prokopska337PribramZákladní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337Příbram
Zakladniskola,PribramVIII,skolni75PribramZákladní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
Zakladniskola,SlavkovuBrna,Malinovskeho280,prisp.org.SlavkovuBrnaZákladní škola, Slavkov u Brna, Malinovského 280, přísp. org.Slavkov u Brna
Zakladniskola,Sportovni258,74272MorkovMorkovZákladní škola, Sportovní 258, 74272 MořkovMořkov
Zakladniskola,StareMesto,okresUherskeHradiste,prispevkovaorganizaceStareMestoZákladní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizaceStaré Město
Zakladniskola,Trutnov,R.Frimla816TrutnovZákladní škola, Trutnov, R. Frimla 816Trutnov
Zakladniskola,Liberec,ceska354,prispevkovaorganizaceLiberecZákladní škola,Liberec, Česká 354, příspěvková organizaceLiberec
Zakladniskola,Libun,okresJicinLibun33Základní škola,Libuń,okres JičínLibuň 33
Zakladniskola,Praha9-HorniPocernice,Ratiboricka1700PrahaZákladní škola,Praha9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700Praha
ZakladniskolyFrystak,okresZlin,p.o.FrystakZákladní školy Fryšták, okres Zlín, p.o.Fryšták
ZaklandiskolaaMaterskaskola,Praha10-sterboholyPrahaZáklandí škola a Mateřská škola, Praha 10 - ŠtěrboholyPraha
Zs-EdisonovaVarnsdorf5ZŠ - EdisonovaVarnsdorf 5
ZsaGymnaziumVodnanyVodnanyZŠ a Gymnázium VodňanyVodňany
ZsaMs9.kvetna,SezimovoustiIISezimovoustiZŠ a MŠ 9. května, Sezimovo Ústí IISezimovo Ústí
ZsaMsA.JiraskaDolniLutyneDolniLutyneZŠ a MŠ A. Jiráska Dolní LutyněDolní Lutyně
ZsaMsBezhranic-pracovisteMsecMsecZŠ a MŠ Bez hranic - pracoviště MšecMšec
ZsaMsBezhranic-pracovisteTuranyTuranyZŠ a MŠ Bez hranic - pracoviště TuřanyTuřany
ZsaMsBilaTremesna,okresTrutnovBilaTremesnaZŠ a MŠ Bílá Třemešná, okres TrutnovBílá Třemešná
ZsaMsBilovec,Komenskeho701/3BilovecZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3Bílovec
ZsaMsBlatnicepodSvatymAntoninkemBlatnicepodSvatymAntoninkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemBlatnice pod Svatým Antonínkem
ZsaMsBohuminnatr.Dr.E.BeneseBohuminZŠ a MŠ Bohumín na tř. Dr. E. BenešeBohumín
ZsaMsBrno,Kridlovicka30bBrnoZŠ a MŠ Brno, Křídlovická 30bBrno
ZsaMsBrtniceBrtniceZŠ a MŠ BrtniceBrtnice
ZsaMsCehniceCehniceZŠ a MŠ CehniceCehnice
ZsaMsCerhovice,okresBerounCerhoviceZŠ a MŠ Cerhovice, okres BerounCerhovice
ZsaMscervenyvrchPraha6ZŠ a MŠ Červený vrchPraha 6
ZsaMsChvalsinyChvalsinyZŠ a MŠ ChvalšinyChvalšiny
ZsaMscistacistauRakovnikaZŠ a MŠ ČistáČistá u Rakovníka
ZsaMscs.armady,BohuminBohuminZŠ a MŠ Čs. armády, BohumínBohumín
ZsaMsDeblinDeblinZŠ a MŠ DeblínDeblín
ZsaMsDecinIIIDecinZŠ a MŠ Děčín IIIDěčín
ZsaMsDolniDubnanyDolniDubnanyZŠ a MŠ Dolní DubňanyDolní Dubňany
ZsaMsDolniKraloviceDolniKraloviceZŠ a MŠ Dolní KraloviceDolní Kralovice
ZsaMsDolniLouckyDolniLouckyZŠ a MŠ Dolní LoučkyDolní Loučky
ZsaMsEmyDestinnove,Praha6Praha6ZŠ a MŠ Emy Destinnové, Praha 6Praha 6
ZsaMsFrantiskaskroupaOsiceZŠ a MŠ Františka ŠkroupaOsice
ZsaMsG.A.LindneraRozdaloviceRozdaloviceZŠ a MŠ G.A. Lindnera RožďaloviceRožďalovice
ZsaMsHnevotin,prispevkovaorganizaceHnevotinZŠ a MŠ Hněvotín, příspěvková organizaceHněvotín
ZsaMsHoraSvateKaterinyHoraSvateKaterinyZŠ a MŠ Hora Svaté KateřinyHora Svaté Kateřiny
ZsaMsHorkanadMoravouHorkanadMoravouZŠ a MŠ Horka nad MoravouHorka nad Moravou
ZsaMsHorskaVrchlabiVrchlabiZŠ a MŠ Horská VrchlabíVrchlabí
ZsaMsHradecKralove-KuklenyHradecKraloveZŠ a MŠ Hradec Králové-KuklenyHradec Králové
ZsaMsHusova,BrnoBrnoZŠ a MŠ Husova, BrnoBrno
ZsaMsJosefaGocara,Tylovonabrezi1140,HradecKralove,50004HradecKraloveZŠ a MŠ Josefa Gočára, Tylovo nábřeží 1140, Hradec Králové, 50004Hradec Králové
ZsaMsJosefaKubalkaVsenoryVsenoryZŠ a MŠ Josefa Kubálka VšenoryVšenory
ZsaMsJuventaMiloviceZŠ a MŠ JuventaMilovice
ZsaMsKamyknadVltavouKamyknadVltavouZŠ a MŠ Kamýk nad VltavouKamýk nad Vltavou
ZsaMsKladno,Ukrajinska2447KladnoZŠ a MŠ Kladno, Ukrajinská 2447Kladno
ZsaMsKopernikova,TepliceTepliceZŠ a MŠ Koperníkova, Teplice Teplice
ZsaMsKopidlnoKopidlnoZŠ a MŠ KopidlnoKopidlno
ZsaMsKraluvDvur-PocaplyKraluvDvur-PocaplyZŠ a MŠ Králův Dvůr- PočaplyKrálův Dvůr-Počaply
ZsaMsKravskoKravskoZŠ a MŠ KravskoKravsko
ZsaMsKremzeKremzeZŠ a MŠ KřemžeKřemže
ZsaMsKuninKuninZŠ a MŠ KunínKunín
ZsaMsLazneBohdanecLazneBohdanecZŠ a MŠ Lázně BohdanečLázně Bohdaneč
ZsaMsMaleniceMaleniceZŠ a MŠ MaleniceMalenice
ZsaMsMasarykova,PlotistenadLabemHradecKralove-PlotistenadLabemZŠ a MŠ Masarykova, Plotiště nad LabemHradec Králové - Plotiště nad Labem
ZsaMsNakloNakloZŠ a MŠ NákloNáklo
ZsaMsNerudova9,ceskeBudejoviceceskeBudejoviceZŠ a MŠ Nerudova 9, České BudějoviceČeské Budějovice
ZsaMsOlbramoviceOlbramoviceZŠ a MŠ OlbramoviceOlbramovice
ZsamsPavloviceuPrerovaPavloviceokresPrerovZš a mš Pavlovice u Přerova Pavlovice okres Přerov
ZsaMsPohadka,HradecKralove,Mandysova1434HradecKraloveZŠ a MŠ Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434Hradec Králové
ZsaMsPolicenadMetuji,okresNachodPolicenadMetujiZŠ a MŠ Police nad Metují, okres NáchodPolice nad Metují
ZsaMsPozorice,prispevkovaorganizace,Uskoly386,66407,PozoricePozoriceZŠ a MŠ Pozořice, příspěvková organizace, U Školy 386, 664 07, PozořicePozořice
ZsaMsPraha5-Smichov,Graficka13/1060Praha5ZŠ a MŠ Praha 5 - Smíchov, Grafická 13/1060Praha 5
ZsaMsPraha5-Smichov,USantosky1007/1Praha5SmichovZš a Mš Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1007/1Praha 5 Smíchov
ZsaMsPraha7,Tusarova21Praha7ZŠ a MŠ Praha 7, Tusarova 21Praha 7
ZsaMsPribicePribiceZŠ a MŠ PřibicePřibice
ZsaMsProstejov,Palackehotr.14ProstejovZŠ a MŠ Prostějov, Palackého tř. 14Prostějov
ZsaMsRaskoviceRaskoviceZŠ a MŠ RaškoviceRaškovice
ZsaMsspol.jaz.vyuc.-SzkolaPodstawowaiPrzedszkole,Karvina-FrystatKarvina-FrystatZŠ a MŠ s pol.jaz. vyuč. - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - FryštátKarviná - Fryštát
ZsaMsSazavaSazavaZŠ a MŠ SázavaSázava
ZsaMsSdruzeni,Sdruzeni1080/2a,Praha4Praha4ZŠ a MŠ Sdružení, Sdružení 1080/2a, Praha 4Praha 4
ZsaMsStankovaBrno,prispevkovaorganizaceBrnoZš a Mš Staňkova Brno, příspěvkova organizaceBrno
ZsaMsStrazekStrazekZŠ a MŠ StrážekStrážek
ZsaMsSvatoplukova,OlomoucOlomoucZŠ a MŠ Svatoplukova, OlomoucOlomouc
ZsaMsSvobodanadupouSvobodanadupouZŠ a MŠ Svoboda nad ÚpouSvoboda nad Úpou
ZsaMsTisa,prispevkovaorganizaceTisaZŠ a MŠ Tisá, příspěvková organizaceTisá
ZsaMsustinadLabem,Jitrni277ustinadLabemZŠ a MŠ Ústí nad Labem, Jitřní 277Ústì nad Labem
ZsaMsVelemin,prispevkovaorganizaceVeleminZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizaceVelemín
ZsaMsVelkaPolom,s.r.oVelkaPolomZš a Mš Velká Polom, s.r.oVelká Polom
ZsaMsVilemovVilemovZŠ a MŠ VilémovVilémov
ZsaMsVl.Rady1,ceskeBudejoviceceskeBudejoviceZŠ a MŠ Vl. Rady 1, České BudějoviceČeské Budějovice
ZsaMsZdislaviceZdislaviceZŠ a MŠ ZdislaviceZdislavice
ZsaMszelesice,prispevkovaorganizacezelesiceZŠ a MŠ Želešice, příspěvková organizaceŽelešice
ZsaMs,cernozice,okresHradecKralovecernoziceZŠ a MŠ, Černožice, okres Hradec KrálovéČernožice
ZsaZUsDolniNemciDolniNemciZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíDolní Němčí
ZsaZUsJablonnevPodjestediJablonnevPodj.ZŠ a ZUŠ Jablonné v PodještědíJablonné v Podj.
ZsaZUsJesenice,prispevkovaorganizaceJeseniceZŠ a ZUŠ Jesenice, příspěvková organizaceJesenice
ZsaZUsLiberecJablonova564/43,p.o.Liberec12ZŠ a ZUŠ Liberec Jabloňová 564/43, p. o.Liberec 12
ZsaZUszlutice,prispevkovaorganizacezluticeZŠ a ZUŠ Žlutice, příspěvková organizaceŽlutice
ZsBilovicenadSvitavouBilovicenadSvitavouZŠ Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou
ZsBLATENSKa540HORAzdOVICEZŠ BLATENSKÁ 540HORAŽĎOVICE
ZsBohumilaHrabala,Praha8,Zenklova52PrahaZŠ Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52Praha
ZsBotanicka,BrnoBrnoZŠ Botanická, BrnoBrno
ZsBrandysnadLabem-StaraBoleslav,skolni291StaraBoleslavZŠ Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291Stará Boleslav
ZsBrno,Pavlovska16,prispevkovaorganizaceBrnoZŠ Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizaceBrno
ZsBrno,Svazna9BrnoZŠ Brno, Svážná 9Brno
ZsBroumovska,LiberecLiberecZš Broumovská, LiberecLiberec
ZsBystranyBystranyZŠ BystřanyBystřany
Zscelakovice-p.o.,J.A.Komenskeho414,25088celakovicecelakoviceZŠ Čelákovice - p.o., J. A. Komenského 414, 250 88 ČelákoviceČelákovice
ZscernosicecernosiceZŠ ČernošiceČernošice
ZsCharlottyMasarykove,Praha-VelkaChuchlePraha-VelkaChuchleZŠ Charlotty Masarykové, Praha - Velká ChuchlePraha - Velká Chuchle
ZsCheb,KostelninamestiChebZŠ Cheb, Kostelní náměstíCheb
ZsChotesovChotesovZŠ ChotěšovChotěšov
ZsChrast,okresChrudimChrastZŠ Chrast, okres ChrudimChrast
ZsChynovChynovZŠ Chýnov Chýnov
ZsChyskyChyskyZŠ ChyškyChyšky
ZsDr.EdvardaBenese,Praha9cakovicePraha9ZŠ Dr. Edvarda Beneše, Praha 9 ČakovicePraha 9
ZsDr.HorakaProstejovZŠ Dr. Horáka Prostějov
ZsDr.Hrubeho2,sternberk,prispevkovaorganizacesternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizaceŠternberk
ZsDr.M.Tyrse,ceskaLipaceskaLipaZŠ Dr. M. Tyrše, Česká LípaČeská Lípa
zsgen.H.PikyaMsstitina,okresOpavastitinaŽŠ gen. H. Píky a MŠ Štítina, okres OpavaŠtítina
ZsGlowackehoPrahaZŠ GlowackéhoPraha
ZsHabrmanova,HradecKraloveHradecKraloveZŠ Habrmanova, Hradec KrálovéHradec Králové
ZsHajveSlezskuHajveSlezskuZŠ Háj ve SlezskuHáj ve Slezsku
ZsHartmaniceHartmaniceZŠ HartmaniceHartmanice
ZsHorazdoviceKomenskehoul.211HorazdoviceZŠ Horažďovice Komenského ul. 211Horažďovice
ZsHorniBrnoBrnoZŠ Horní BrnoBrno
ZsHorniSlavkov,Nadrazni683,prispevkovaorganizaceHorniSlavkovZŠ Horní Slavkov, Nádražní 683, příspěvková organizaceHorní Slavkov
ZsHudcova,BrnoBrnoZŠ Hudcova, BrnoBrno
ZsHustopecenadBecvouHraniceZŠ Hustopeče nad BečvouHranice
ZsJ.A.KomenskehoKly,okresMelnikKlyZŠ J. A. Komenského Kly, okres MělníkKly
ZSJ.A.KomenskehoLounyLounyZS J. A. Komenskeho LounyLouny
ZsJ.V.SladkaZbiroh,p.o.ZbirohZŠ J. V. Sládka Zbiroh, p.o.Zbiroh
ZsJablonanyJablonanyZŠ JabloňanyJabloňany
ZsJanaHusaaMsPisekPisekZŠ Jana Husa a MŠ PísekPísek
ZsJanaWerichaPrahaZŠ Jana WerichaPraha
ZsJaroslavaPesaty,DuchcovDuchcovZŠ Jaroslava Pešaty, DuchcovDuchcov
ZsJedovnice,okresBlanskoJedovniceZŠ Jedovnice, okres BlanskoJedovnice
ZsJicin,PodebradovaJicinZŠ Jičín, PoděbradovaJičín
ZsJindrichaPravecka,VyprachticeVyprachticeZŠ Jindřicha Pravečka, VýprachticeVýprachtice
ZsKaplice,skolni226KapliceZŠ Kaplice, Školní 226Kaplice
ZsKarlacapka,KodanskaPraha10ZŠ Karla Čapka, KodaňskáPraha 10
ZsKostelniLhota,okresNymburkSadskaZŠ Kostelní Lhota, okres NymburkSadská
ZsKostomlatypodMilesovkouKostomlatypodMilesovkouZŠ Kostomlaty pod MilešovkouKostomlaty pod Milešovkou
ZsKOUrIM,OKRUzNi435KourimZŠ KOUŘIM, OKRUŽNÍ 435Kouřim
ZsKurim,Jungmannova813,okresBrno-venkovKurimZŠ Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno-venkovKuřim
ZsLEDEcNADSaZAVOULEDEcNADSaZAVOUZŠ LEDEČ NAD SÁZAVOULEDEČ NAD SÁZAVOU
ZsLetohradKomenskeho269LetohradZŠ Letohrad Komenského 269Letohrad
ZsLibcickaPraha8ZŠ LibčickáPraha 8
ZsMaticeskolske3,ceskeBudejoviceceskeBudejoviceZŠ Matice školské 3, České BudějoviceČeské Budějovice
ZsMikulovice,okresJesenikMikuloviceZŠ Mikulovice, okres JeseníkMikulovice
ZsMnisekpodBrdy,Komenskeho420MnisekpodBrdyZŠ Mníšek pod Brdy, Komenského 420Mníšek pod Brdy
ZsNaChodovciPrahaZŠ Na ChodovciPraha
ZsNovaBelaOstravaZŠ Nová BěláOstrava
ZsNovaPaka,Husitska1695NovaPakaZŠ Nová Paka, Husitská 1695Nová Paka
ZsNovaRole,prispevkovaorganizaceNovaRoleZŠ Nová Role, příspěvková organizaceNová Role
ZsNovaVesuChoteboreNovaVesuChotebore192ZŠ Nová Ves u ChotěbořeNová Ves u Chotěboře 192
ZsNymburkNymburkZŠ NymburkNymburk
ZsOldrisovOldrisovZŠ OldřišovOldřišov
ZsOlomouc,Stupkova16OlomoucZŠ Olomouc, Stupkova 16Olomouc
ZsOpava,Maradkova15,p.o.OpavaZŠ Opava, Mařádkova 15, p. o. Opava
ZsOvcarecka374,KolinKolinZŠ Ovčárecká 374, KolínKolín
ZsPalackeho68-BrnoBrnoZŠ Palackého 68 - BrnoBrno
ZsPionyru,UnicovUnicovZŠ Pionýrů, UničovUničov
ZsPovazskaStrakoniceStrakoniceZŠ Povážská StrakoniceStrakonice
ZsPraha10-HostivarPraha10ZŠ Praha 10 - HostivařPraha 10
ZsPraha10,Brectanova6/2919PrahaZŠ Praha 10, Břečťanová 6/2919Praha
Zsprozakysespecifickymiporuchamiuceni,Praha6,UBorovicek1PrahaZŠ pro žáky se specifickými poruchami učení, Praha 6, U Boroviček 1Praha
ZsPruhonicePruhoniceZŠ PrůhonicePrůhonice
ZsRoztokyRoztokyZŠ RoztokyRoztoky
ZssRVCJMetelkovonam.968,Teplice41501TepliceZŠ s RVCJ Metelkovo nám. 968, Teplice 415 01Teplice
ZssRvJKMilicovuPrahaZŠ s RvJ K MilíčovuPraha
ZSsespecialnimitridamiMelnik,prisp.org.MelnikZS se speciálními třídami Mělník, přísp. org.Mělník
ZsSever,HradecKralove,Luzicka1208HradecKraloveZŠ Sever, Hradec Králové, Lužická 1208Hradec Králové
ZsSlusoviceSlusoviceZŠ SlušoviceSlušovice
ZsSpektrum,s.r.o.Praha9ZŠ Spektrum, s.r.o.Praha 9
Zsstefanikova448,PardubicePardubiceZŠ Štefánikova 448, PardubicePardubice
ZsStrakonice,Dukelska166StrakoniceZŠ Strakonice, Dukelská 166Strakonice
ZsStribro,Gagarinova1039,prispevkovaorganizaceStribroZŠ Stříbro, Gagarinova 1039, příspěvková organizace Stříbro
Zssumperk,sumavska21sumperkZŠ Šumperk, Šumavská 21Šumperk
ZsT.G.M.HradeknadNisouHradeknadNisouZŠ T. G. M. Hrádek nad NisouHrádek nad Nisou
ZsT.G.MasarykaSusiceSusiceZŠ T. G. Masaryka SušiceSušice
ZsTGMIVANcICE,NABRNeNCE1IvanciceZŠ TGM IVANČICE, NA BRNĚNCE 1Ivančice
ZsTisnov,nam.28.rijnaTisnovZŠ Tišnov, nám. 28. říjnaTišnov
ZsTrebon,Sokolska296TrebonZŠ Třeboň, Sokolská 296Třeboň
ZsTrmiceustinadLabemZŠ TrmiceÚstí nad Labem
ZsTyrsova1066/2,RumburkRumburk[1381]ZŠ Tyršova 1066/2, RumburkRumburk [1381]
ZsUNovychlazniTepliceZŠ U Nových lázníTeplice
ZsUSOUDULIBERECZŠ U SOUDULIBEREC
ZsUnhostUnhostZŠ UnhošťUnhošť
ZsVDomcichTrutnovTrutnovZŠ V Domcích TrutnovTrutnov
ZsvJemniciJemniceZŠ v JemniciJemnice
ZsVaclavahavlaPodebradyZŠ Václava havlaPoděbrady
ZsVaclavaHavla,KralupynadVltavouKralupynadVltavouZŠ Václava Havla, Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou
ZsVaclavskenamestiTrebicZŠ Václavské náměstí Třebíč
ZsVladislavaVancuryPraha-ZbraslavZŠ Vladislava VančuryPraha - Zbraslav
ZsVolaryVolaryZŠ VolaryVolary
ZsVratimov,Datynska690VratimovZŠ Vratimov, Datyňská 690Vratimov
ZsVratimov,MasarykovonamestiVratimovZŠ Vratimov, Masarykovo náměstí Vratimov
ZsVrchlickehoLiberecZŠ VrchlickéhoLiberec
ZsZbysov,okresBrno-venkovZbysovZŠ Zbýšov, okres Brno - venkovZbýšov
ZszdarnadSazavou,svermova4,zdarnadSazavouzdarnadSazavouZŠ Žďár nad Sázavou, Švermova 4, Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou
ZsZdiceZdiceZŠ ZdiceZdice
ZsZloniceZloniceZŠ ZloniceZlonice
ZsZnojmo,Vaclavskenamesti8+odloucenepracovisteJubilejnipark23ZnojmoZŠ Znojmo, Václavské náměstí 8 + odloučené pracoviště Jubilejní park 23Znojmo
Zs,Dr.E.Benese1,sumperksumperkZŠ, Dr. E. Beneše 1, ŠumperkŠumperk
Zs,ZUsaMsLomniceLomniceZŠ, ZUŠ a MŠ LomniceLomnice
Zs,ZUsaMsstachystachyZŠ, ZUŠ a MŠ ŠtachyŠtachy

O co vlastně jde

Škola nebyla nalezena

Necítí se tvůj spolužák dobře, nebo mu někdo ubližuje? Nenech to být a pojď to bez žalování vyřešit! Díky této stránce můžeš napsat vedení své školy, které mu určitě pomůže. Navíc se nikdo nedozví, že jsi jim to řekl zrovna ty. :)

Tato škola nám zatím chybí, ale jestli chceš, zkusíme ji v blízké době přidat.
V případě, že to spěchá a ty se potřebuješ o problému s někým pobavit, doporučujeme zavolat Linku bezpečí, kde ti rádi zdarma pomohou.

Vyhledej školu
Přidat školu
Pokračovat