Naší misí je pomáhatodhalovat nepravosti, ať už se dějí kdekoliv

FaceUp Team
 • 3 000

  spokojených klientů

 • 45

  zemí

 • 30

  lidí v týmu

 • 6 let

  to nenecháváme být

Od aplikace proti šikaněaž po globální software, který používají tisíce organizací

Whistleblowing G2 Easiest To Do Business With 2023
Whistleblowing G2 Fastest Implementation 2023
Whistleblowing G2 Best Meets Requirements 2023
Whistleblowing G2 HighPerformer Small-Business 2023
Whistleblowing G2 Easiest Setup
Whistleblowing G2 Best Support Mid-Market

Jak to celé začalo?

FaceUp Technology founders

Spolužáci Honza, David a Pavel se setkávali se šikanou už od základní školy. V roce 2017 jako středoškolský projekt vytvořili aplikaci Nenech to být (NNTB), díky které mohou děti snadno, bezpečně a anonymně upozornit na šikanu a jiné problémy ve školách. 

Do 4 let aplikaci NNTB začalo pod záštitou Ministerstva školství využívat 1800 škol v ČR i zahraničí a žáci přes ni odeslali 8000 oznámení o šikaně a dalším trápení, o kterém se bojí mluvit osobně. 

V roce 2020 se ozvaly první firmy a organizace s tím, že by platformu uvítaly jako nástroj pro budování zdravé firemní kultury. Dnes software NNTB (v zahraničí FaceUp) patří mezi nejpoužívanější whistleblowingové platfomy na světě.

Kdo stojí v čele Nenech to být

CEO Jan

Honza Sláma

Co-Founder & CEO

COO David

David Špunar

Co-Founder & COO

CTO Pavel

Pavel Ihm

Co-Founder & CTO

CNO Helena

Helena Ježková

Marketing Manager

Salem team_Andrea.png

Andrea Malcová

Head of Partnership

Sales team Zbynek

Zbyněk Pechr

Head of Sales

Naše hodnoty

Bezpečnost

Whistleblowing je citlivé téma, proto je pro nás bezpečí na prvním místě. Firemní procesy i náš software jsou zabezpečeny na nejvyšší možné úrovni. K vašim datům se nedostaneme ani my. 

Jednoduchost

V jednoduchosti je síla. Složitostem se vyhýbáme obloukem a hledáme přímočará řešení. Software NNTB tvoříme tak, aby ho zvládl používat opravdu každý.

Důvěryhodnost

Těžké získat, lehké ztratit. Bez důvěry nejdou budovat vztahy a bez dobrých vztahů nejde dlouhodobě uspět. Proto plníme naše sliby a děláme vše proto, abychom vaši důvěru nezklamali.

Vstřícnost

Jsme ochotni pomáhat a vycházet vstříc, ať už v rámci týmu nebo směrem k našim klientům či partnerům. Proto se na nás nebojte obrátit, pokud potřebujete radu nebo pomoc.

Společenský přínos

Chceme přispět k tomu, aby byl svět co nejlepším místem pro život. Naším přáním je, aby se lidé v práci a děti ve škole cítili dobře a společnost fungovala na zdravých principech.

Jak to u nás vypadá

FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team
FaceUp Team

Napsali o nás

Komu už jsme pomohli

Reference_Rýdlo.png

PaedDr. Luboš Rýdlo

Ředitel ZŠ a MŠ Nehvizdy

5 stars

NNTB využívá naše škola dlouhodobě. Jedná se o velmi užitečný nástroj, díky kterému máme okamžitou informaci o situaci, vyžadující zásah speciálního pedagoga, třídního učitele nebo vedení školy. Nejčastěji díky NNTB zaznamenáme případy, kdy se dítě necítí ve třídě dobře, je kolektivem vyřazováno, nechodí rádo do školy. Díky tomu, že informaci máme ihned, vstupuje do řešení primárně třídní učitel, který buď vyřeší podnět sám nebo ve spolupráci s výše uvedenými kolegy. NNTB je pro nás zcela nepostradatelný nástroj a nedílná součást našeho školního života.

Reference_Krajícová.png

Zuzana Krajícová

Maminka Filípka

5 stars

Náš Filípek (10) chodil domů smutný, kvůli chování svých spolužáků. Trápilo ho to, ale aby zapadl, často se choval jako ostatní. Když začalo docházet i k fyzickému násilí, odmítal do školy chodit. Na internetu jsem poté narazila na aplikaci NNTB. Několik týdnů jsem váhala, ale když přišel s tím, že už ho do školy nikdy nedostaneme, odeslala jsem upozornění. Druhý den si se mnou paní učitelka domluvila schůzku, na kterou přišla i školní psycholožka a věci se daly do pohybu. Je to teprve pár týdnů a Filda chodí domů spokojený. Do třídy pravidelně dochází paní psycholožka a upevňuje vztahy. Je to pro mne zázrak.

Podívejte se, jak NNTB funguje

Rádi odpovíme na vaše otázky 

o whistleblowingu a ukážeme NNTB v akci.

NNTB whistleblowing demo
E-BOOK ZDARMA: Stáhněte si kompletního průvodce whistleblowingem