Více kolegů, kteří se nebojí ozvat. Více radosti ve firmě.

Předcházejte problémům v jejich zárodku. Díky kolegům, kteří se nebojí ozvat. S NNTB máte po ruce všechny podněty a můžete na ně navázat. A pokud si to zaměstnanec přeje, můžete vše řešit i anonymně.

Vyšší zapojení zaměstnanců
Bezpečná technologie
Splnění zákonné povinnosti
Ilustrace chatu zobrazující příklad upozornění

Oblíbené funkce HR manažerů

Jediný způsob, jak zkombinovat to, že vám může někdo napsat anonymně, ale zároveň na jeho oznámení můžete navázat ve společném dialogu.

Všechny funkce pohromadě

Čísla, která by vám neměla ujít

43 %

zaměstnanců uvádí, že jsou ve firmě nespokojení a demotivovaní

18 %

zaměstnanců odchází do jiné firmy z důvodu lepšího zacházení

1 z 5

zaměstnanců má zkušenost s mobbingem

45 %

všech podvodů a protiprávního chování ve firmě je odhaleno díky oznamovatelům

Funguje to jednoduše a hotovo máte během jediného dne

Zapojení

Zaregistrujete se a dáte kolegům vědět, že mohou využít NNTB, kdyby v práci něco skřípalo.

Oznámení

Přes NNTB pak anonymně upozorní vybraného kolegu, který má moc situaci řešit.

Včasná reakce

Tím, že se dostane oznámení ke správné osobě a včas, jste na nejlepší cestě kolegům pomoci.

Komunikace

Oznámením to nekončí. S kolegou můžete dál komunikovat a povzbudit ho, aby vám řekl víc.

Chci si domluvit ukázku

Jak NNTB pomohlo HR manažerům?

Bachl

Spokojenost mých zaměstnanců je pro mě klíčová. Každý z nás může v práci občas mít nějaké problémy, o kterých se mu z různých důvodů nechce otevřeně mluvit. Proto jsme se rozhodli, že dáme všem zaměstnancům možnost vyjádřit se skrze NNTB. Musím říct, že celý systém je přehledný, uživatelsky příjemný a funguje skvěle. Zatím plní moje očekávání bez výhrad.

Jiří Kudlička

Jiří Kudlička

Jednatel a ředitel

Omnicom MediaGroup

Vyzýváme zaměstnance k otevřené komunikaci, to je jedna z našich základních hodnot. Připouštíme však, že se mohou vyskytnout situace, kde se o některém tématu těžko hovoří. Abychom našim lidem dali prostor i v těchto případech a následně se jim pak pokusili pomoci, volíme právě Nenech to být. Tato služba se nám líbí o to víc, že svou účastí přispíváme na boj za bezpečné prostředí mezi dětmi ve školách.

Zuzana Cholevová

Zuzana Cholevová

HR manažerka

LOMAX

Zakládáme si na rodinném prostředí a skvělé firemní kultuře. Proto chceme dát možnost vyjádřit se i lidem, kteří nechtějí s něčím přijít otevřeně, nebo mají vážnější problém, o kterém je těžké mluvit, ale přesto chtějí být vyslyšeni. Tím, že je NNTB vytvořeno primárně pro děti a až následně pro firemní prostředí, je jeho ovládání pro osobu, která chce něco oznámit, velmi jednoduché. Služba je přívětivá i pro správce účtu. Přístup týmu NNTB mohu rovněž jen chválit a službu jsem již doporučil několika kolegům v mém okolí.

Tadeáš Kubík

HR specialista

Sportisimo

Protože ve Sportisimu je pro nás komunikace se zaměstnanci priorita, rozhodli jsme se také pro zavedení interního oznamovacího kanálu Nenech to být. Pomáhá nám být s nimi ještě více v kontaktu a získávat od nich zpětnou vazbu. Praxe nám ukazuje, že prostřednictvím NNTB nám zaměstnanci posílají různé i méně závažné podněty, drobné zlepšovací návrhy nebo pozitivní zpětnou vazbu. Zatím jsme zaznamenali jen pozitivní reakce zaměstnanců, kteří NNTB akceptovali jako přívětivý nástroj, jehož prostřednictvím mohou dávat zpětnou vazbu přímo vedení společnosti.

HR Director Sportisimo

Tomáš Rodný

HR Director

Ptejte se, jsme kniha otevřená

O čem píšeme

thought-catalog-UK78i6vK3sc-unsplash-1

Mobbing a bossing zůstává aktuálním tématem i při práci z domova

Práce z domova se díky moderním technologiím postupně stává běžnou záležitostí mnoha různých pracovních pozic. K rozšíření tohoto trendu výrazně přispěla pandemie COVID-19, která z home office udělala na přechodnou dobu pro řadu firem dokonce nutnost. Mnoho zaměstnanců tak poznalo benefity i úskalí práce na dálku a objevily se nové otázky, které tento moderní pracovní styl přináší. Co…

Anna Šváchová

Anna Šváchová

1. 10. 2021

Jan Sláma: Ochrana whistleblowerů se firmám bohatě vyplatí

Podle aktuálního návrhu zákona o ochraně oznamovatelů vycházejícího z původní směrnice EU musejí všechny firmy nad 25 zaměstnanců zavést vnitřní oznamovací kanál zajišťující ochranu takzvaným whistleblowerům. Ti se budou moct svěřit pověřené osobě s podezřením na korupci a další podobná rizika, se kterými se v rámci pracovní činnosti setkají. Celkem nová povinnost dolehne na cca 25…

Anna Šváchová

Anna Šváchová

13. 8. 2021
Steel rozhovor

Rozhovor s HR ředitelkou VÍTKOVICE STEEL: V našem DNA je nenechávat věci být

Kateřina Nogolová vplula do vod HR už před téměř 15 lety. Působila v Plzeňském Prazdroji jako HR Manažerka, po té působila na pozici HR Manažerky ve společnosti GE Money a EVRAZ holding a v dánské společnosti BANG&OLUFSEN zastávala vedle pozice HR ředitelky i pozici zastřešující finance. Po pozici HR ředitelky v TATRA TRUCKS se přesunula…

Lenka Stawarczyk

Lenka Stawarczyk

28. 3. 2021

Líbí se vám NNTB?Domluvte si ukázku, a vše si ukážeme.