Jaké zkušenosti mají naši klienti s NNTB?

Zajímá vás, jak whisteblowingová platforma funguje v praxi? Vyzpovídali jsme naše klienty z řad firem, úřadů i škol. Přečtěte si rozhovory a udělejte si představu, jak může NNTB pomoct také vám. 

  whistleblowing client experience

  Přečtěte si příběhy z praxe

  • „Přes NNTB nám zaměstnanci posílají 15 podnětů měsíčně.”

   Tomáš Rodný, HR Director SPORTISIMO

   Firma SPORTISIMO zavedla NNTB jako firemní linku důvěry, aby mohl každý zaměstnanec kdykoliv a anonymně přijít s podnětem na zlepšení. Jaké záležitosti zaměstnanci SPORTISIMA nejčastěji řeší?

  • „Po prošetření několika oznámení jsme ukončili pracovní poměr s vedoucí odboru.”

   Petr Štika, tajemník úřadu Brno-střed

   Úřad městské části Brno-střed zavedl whistleblowingový software jako první samospráva v ČR. Proč se vedení úřadu rozhodlo přejít z protikorupční linky a jaký problém pomohlo NNTB odhalit?

   zkušenosti s NNTB Brno
  • „Díky NNTB se o problémech dozvídáme včas a můžeme je řešit.”

   Vanessa Crawford, HR Manager at ADvTech

   Společnost ADvTECH provozuje soukromé školy v Jihoafrické republice. NNTB se rozhodla zavést kvůli obavám o duševní zdraví studentů a zaměstnanců způsobené pandemií COVID-19. Jaký má NNTB přínos?

   zkušenosti s NNTB
  • „NNTB doporučuji dalším firmám, kdykoliv je řeč o whistleblowingu."

   Rohia Hakimová, Compliance Officer CTP Invest

   Kromě přípravy na nový zákon o ochraně oznamovatelů společnosti CTP Invest zavedla NNTB, aby zvýšila důvěryhodnost, dostupnost a také možnost anonymních podnětů. Jak se NNTB osvědčilo?

   Rohia recenze NNTB

  Co o nás říkají klienti?

  Testimonial Profile

  ROHIA HAKIMOVÁ

  Compliance Officer v CTP Invest

  5 stars

  Kdykoliv je řeč o whistleblowingu, doporučuji NNTB. Platformu jsme zvolili kvůli zabezpečení dat, přehledné správě podnětů, jednoduchosti a finanční dostupnosti. Využíváním NNTB navíc přispíváme na dobrou věc - boj proti šikaně ve školách.

  Client Logo
  Reference_Kafka.png

  TOMÁŠ KAFKA

  Partner oddělení forenzních služeb a podpory integrity, Ernst & Young

  5 stars

  Platformu NNTB sleduji s velkým respektem již od dob, kdy pomáhala chránit děti před šikanou na školách. Dnes už stejně dobře pomáhá i firmám, které ji využívají pro ochranu své dobré pověsti, zaměstnanců, majetku a firemní kultury. Jsem rád, že jsem se mohl podílet na rozvoji firemní verze.

  Logo ref_EY.svg
  Reference_Kubík.png

  TADEÁŠ KUBÍK

  HR specialista, Lomax

  5 stars

  Tím, že je NNTB vytvořeno primárně pro děti a až následně pro firemní prostředí, je jeho ovládání velmi jednoduché. Služba je přívětivá i pro správce účtu. Přístup týmu NNTB mohu rovněž jen chválit a službu jsem již doporučil několika kolegům v mém okolí.

  Logo Lomax_bar.svg
  Reference_Rodný.png

  TOMÁŠ RODNÝ

  HR ředitel, Sportisimo

  5 stars

  Zaměstnanci nám přes NNTB posílají různé podněty a drobné zlepšovací návrhy. Zatím jsme zaznamenali jen pozitivní reakce zaměstnanců, kteří NNTB akceptovali jako přívětivý nástroj.

  Logo ref_Sportisimo.svg
  Reference_Cholevová.png

  ZUZANA CHOLEVOVÁ

  HR manažerka, Omnicom Media Group

  5 stars

  Víme, že se mohou vyskytnout situace, o kterých se těžko hovoří. Abychom našim zaměstnancům pomohli v těchto případech, volíme Nenech to být. Tato služba se nám líbí o to víc, že svou účastí přispíváme na podporu bezpečného prostředí ve školách.

  Logo_ref_OMG Omnicom_bar
  Reference_Kudlička.png

  JIŘÍ KUDLIČKA

  Jednatel a ředitel, BACHL

  5 stars

  Každý může mít v práci problémy, o kterých je těžké mluvit otevřeně, a proto jsme zavedli NNTB. Celý systém je přehledný, uživatelsky příjemný a funguje skvěle. Moje očekávání plní bez výhrad.

  Logo Bachl_bar.svg
  Reference_Crawford.png

  VANESSA CRAWFORD

  HR Executive, ADvTECH Group

  5 stars

  NNTB nám hodně pomohlo a naše zkušenosti s platformou jsou zatím vynikající. Snadno se používá, bezvadně funguje a má skvělé funkce. Zákaznická podpora od týmu NNTB je úžasná.

  ADvTECH.svg
  Reference_Valenta.png

  VLADIMÍR VALENTA

  Compliance Manager s mnohaletými zkušenostmi z GE Money CZ a ČEZ Group

  5 stars

  NNTB nabízí snadno dostupný nástroj pro získávání zpětné vazby od zaměstnanců. Především však té aktuálně nejvýznamnější – vnitřního oznamování podezření z protiprávního jednání. NNTB pro firmy je zralým řešením, využívajícím praxí osvědčené přístupy.

  Reference_Štika.png

  PETR ŠTIKA

  Tajemník úřadu Brno-střed

  5 stars

  Zavedení NNTB se nám velmi osvědčilo. Obdrželi jsme desítky podání a po prošetření několika oznámení šikany jsme ukončili pracovní poměr s vedoucí většího odboru. Na pracovištích pak došlo ke zvýšení celkového pracovního výkonu.

  Logo ref_ Městská část Brno střed.svg
  Testimonial Profile

  JIŘÍ LINEK

  Ředitel generální inspekce a interního auditu, Ministerstvo zahraničních věcí

  5 stars

  NNTB jsme zavedli jako součást comliance programu. Při výběru whistleblowingové platformy jsme se zaměřili na bezpečnost, anonymitu a přívětivost. NNTB splňuje všechny naše požadavky. Tým je také velmi nápomocný.

  Logo Ministerstvo zahraničí ČR_bar.svg
  Reference_JGB

  JAIME GÓMEZ BALDERRAMA

  Ředitel Ética Integral

  5 stars

  NNTB je velmi přívětivá platforma pro whistleblowing, která má všechny klíčové funkce. Naše spolupráce je přínosná a probíhá hladce. Oceňuji schopnost přizpůsobit se požadavkům našich klientů.

  Client Logo
  Testimonial Profile

  ANETA ERBS

  Personalistka, Ovocný Světozor

  5 stars

  Přes NNTB nám přišlo pár dotazů na různá témata, na která se lidé obecně neradi ptají osobně (mzda, odměny, covid opatření). Díky tomu jsme mohli včas a srozumitelně odpovědět, aby došlo k vyjasnění situace a daných rozhodnutí.

  Client Logo
  Reference_Hangler

  HELENA HANGLER

  Advokátka, Schoenherr

  5 stars

  NNTB je velice užitečný nástroj pro řešení whistleblowingu. Pro zaměstnance je snadné a bezpečné přes platformu posílat oznámení. Z pohledu zaměstnavatele je to skvělé řešení s mnoha praktickými funkcemi. Mohu jen doporučit.

  Logo Schönherr_bar.svg
  Reference_Lichnovský.png

  BOHUSLAV LICHNOVSKÝ

  Advokát

  5 stars

  Platforma NNTB umí vyřešit všechny požadavky v oblasti whistleblowingu. Oceňuji maximální ochranu soukromí a možnost pracovat s oznámeními v širším týmu. S platformou je velmi snadné pracovat. Skvělý poměr ceny a kvality.

  Reference_Málek

  JAKUB MÁLEK

  Managing partner, Peyton Legal

  5 stars

  Skvělá služba, která pomáhá dodržovat pravidla whistleblowingu. S NNTB efektivně řešíme oznámení. Nabízí webovou platformu i mobilní aplikaci, což je skvělé. Skvělá zákaznická podpora.

  Client Logo
  Reference_Kolaříková.png

  LINDA KOLAŘÍKOVÁ

  Advokátka

  5 stars

  NNTB je komplexní a bezpečné řešení whistleblowingu. Jako uživatel oceňuji intuitivnost a vynikající reakční dobu zákaznické podpory. Jako obchodní partner oceňuji filozofii a skvělý přístup celého týmu NNTB.

  Hodnocení z mezinárodních srovnávačů softwarů

  Nejlépe hodnocený whistleblowingový software na G2

  Whistleblowing G2 Easiest To Do Business With 2023
  Whistleblowing_MomentumLeader_Leader_2024
  Whistleblowing_EasiestSetup_EaseOfSetup
  Whistleblowing_BestMeetsRequirements_MeetsRequirements

  "NNTB je skvělý nástroj. Spuštění softwaru bylo snadné a naučili jsme se sním pracovat velmi rychle. Zákaznická podpora je úžasná, několikrát jsme měnili požadavky ohledně fakturace a vždy nám vyšli vstříc. Díky!"

  Alžběta Eli A.

  Středně velká firma (51-1000 zaměstnanců)

  "Naše zkušenosti jsou s NNTB vynikající, od snadné implementace až po práci s podněty. Systém je přizpůsobitelný na míru a snadno se používá. Nabízí mnoho funkcí za dobrou cenu a neustále se vyvíjí podle potřeb klientů."

  Martina B.

  Středně velká firma (51-1000 zaměstnanců)

  "Platforma je intuitivní jak pro uživatele, tak i pro administrátory. Za pochvalu rozhodně stojí celkový přístup a ochota týmu přizpůsobovat funkce podle našich potřeb."

  Vincent P.

  Větší firma (1001-5000 zaměstnanců)

  Důvěřují nám firmy z celého světa

  3 700 klientů, 60 zemí, 113 jazyků

  A map showing the locations of our clients from around the world

  Jak může NNTB pomoct ve vaší organizaci?

  Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším specialistou. Odpoví na vaše otázky o whistleblowingu a ukážem vám NNTB v akci.