E-BOOK ZDARMA: Stáhněte si kompletního průvodce whistleblowingem

Jaké zkušenosti mají naši klienti s NNTB?

Zajímá vás, jak whisteblowingová platforma funguje v praxi? Vyzpovídali jsme naše klienty z řad firem, úřadů i škol. Přečtěte si rozhovory a udělejte si představu, jak může NNTB pomoct také vám. 

whistleblowing reviews

Přečtěte si příběhy z praxe

“Přes NNTB nám zaměstnanci posílají 15 podnětů měsíčně.”

Tomáš Rodný, HR Director SPORTISIMO

Firma SPORTISIMO zavedla NNTB jako firemní linku důvěry, aby mohl každý zaměstnanec kdykoliv a anonymně přijít s podnětem na zlepšení. Jaké záležitosti zaměstnanci SPORTISIMA nejčastěji řeší?

"Po prošetření několika oznámení jsme ukončili pracovní poměr s vedoucí odboru.”

Petr Štika, tajemník úřadu Brno-střed

Úřad městské části Brno-střed zavedl whistleblowingový software jako první samospráva v ČR. Proč se vedení úřadu rozhodlo přejít z protikorupční linky a jaký problém pomohlo NNTB odhalit?

“Díky NNTB se o problémech dozvídáme včas a můžeme je řešit.”

Vanessa Crawford, HR Manager at ADvTech

Společnost ADvTECH provozuje soukromé školy v Jihoafrické republice. NNTB se rozhodla zavést kvůli obavám o duševní zdraví studentů a zaměstnanců způsobené pandemií COVID-19. Jaký má NNTB přínos?

"NNTB doporučuji dalším firmám, kdykoliv je řeč o whistleblowingu."

Rohia Hakimová, Compliance Officer CTP Invest

Kromě přípravy na nový zákon o ochraně oznamovatelů společnosti CTP Invest zavedla NNTB, aby zvýšila důvěryhodnost, dostupnost a také možnost anonymních podnětů. Jak se NNTB osvědčilo?

Rohia recenze CTP invest

Co o nás říkají klienti?

ROHIA HAKIMOVÁ
Compliance Officer v CTP Invest
Kdykoliv je řeč o whistleblowingu, doporučuji NNTB. Platformu jsme zvolili kvůli zabezpečení dat, přehledné správě podnětů, jednoduchosti a finanční dostupnosti. Využíváním NNTB navíc přispíváme na dobrou věc - boj proti šikaně ve školách.
Reference_Kafka.png
TOMÁŠ KAFKA
Partner oddělení forenzních služeb a podpory integrity, Ernst & Young
Platformu NNTB sleduji s velkým respektem již od dob, kdy pomáhala chránit děti před šikanou na školách. Dnes už stejně dobře pomáhá i firmám, které ji využívají pro ochranu své dobré pověsti, zaměstnanců, majetku a firemní kultury. Jsem rád, že jsem se mohl podílet na rozvoji firemní verze.
Logo ref_EY.svg
Reference_Kubík.png
TADEÁŠ KUBÍK
HR specialista, Lomax
Tím, že je NNTB vytvořeno primárně pro děti a až následně pro firemní prostředí, je jeho ovládání velmi jednoduché. Služba je přívětivá i pro správce účtu. Přístup týmu NNTB mohu rovněž jen chválit a službu jsem již doporučil několika kolegům v mém okolí.
Logo Lomax_bar.svg
Reference_Rodný.png
TOMÁŠ RODNÝ
HR ředitel, Sportisimo
Zaměstnanci nám přes NNTB posílají různé podněty a drobné zlepšovací návrhy. Zatím jsme zaznamenali jen pozitivní reakce zaměstnanců, kteří NNTB akceptovali jako přívětivý nástroj.
Logo ref_Sportisimo.svg
Reference_Cholevová.png
ZUZANA CHOLEVOVÁ
HR manažerka, Omnicom Media Group
Víme, že se mohou vyskytnout situace, o kterých se těžko hovoří. Abychom našim zaměstnancům pomohli v těchto případech, volíme Nenech to být. Tato služba se nám líbí o to víc, že svou účastí přispíváme na podporu bezpečného prostředí ve školách.
Logo ref_OMG.svg
Reference_Kudlička.png
JIŘÍ KUDLIČKA
Jednatel a ředitel, BACHL
Každý může mít v práci problémy, o kterých je těžké mluvit otevřeně, a proto jsme zavedli NNTB. Celý systém je přehledný, uživatelsky příjemný a funguje skvěle. Moje očekávání plní bez výhrad.
Logo Bachl_bar.svg
Reference_Crawford.png
VANESSA CRAWFORD
HR Executive, ADvTECH Group
NNTB nám hodně pomohlo a naše zkušenosti s platformou jsou zatím vynikající. Snadno se používá, bezvadně funguje a má skvělé funkce. Zákaznická podpora od týmu NNTB je úžasná.
ADvTECH.svg
Reference_Valenta.png
VLADIMÍR VALENTA
Compliance Manager s mnohaletými zkušenostmi z GE Money CZ a ČEZ Group
NNTB nabízí snadno dostupný nástroj pro získávání zpětné vazby od zaměstnanců. Především však té aktuálně nejvýznamnější – vnitřního oznamování podezření z protiprávního jednání. NNTB pro firmy je zralým řešením, využívajícím praxí osvědčené přístupy.
Reference_Štika.png
PETR ŠTIKA
Tajemník úřadu Brno-střed
Zavedení NNTB se nám velmi osvědčilo. Obdrželi jsme desítky podání a po prošetření několika oznámení šikany jsme ukončili pracovní poměr s vedoucí většího odboru. Na pracovištích pak došlo ke zvýšení celkového pracovního výkonu.
Logo ref_ Městská část Brno střed.svg
JIŘÍ LINEK
Ředitel generální inspekce a interního auditu, Ministerstvo zahraničních věcí
NNTB jsme zavedli jako součást comliance programu. Při výběru whistleblowingové platformy jsme se zaměřili na bezpečnost, anonymitu a přívětivost. NNTB splňuje všechny naše požadavky. Tým je také velmi nápomocný.
Logo Ministerstvo zahraničí ČR_bar.svg
JAIME GÓMEZ BALDERRAMA
Ředitel Ética Integral
NNTB je velmi přívětivá platforma pro whistleblowing, která má všechny klíčové funkce. Naše spolupráce je přínosná a probíhá hladce. Oceňuji schopnost přizpůsobit se požadavkům našich klientů.
ANETA ERBS
Personalistka, Ovocný Světozor
Přes NNTB nám přišlo pár dotazů na různá témata, na která se lidé obecně neradi ptají osobně (mzda, odměny, covid opatření). Díky tomu jsme mohli včas a srozumitelně odpovědět, aby došlo k vyjasnění situace a daných rozhodnutí.
HELENA HANGLER
Advokátka, Schoenherr
NNTB je velice užitečný nástroj pro řešení whistleblowingu. Pro zaměstnance je snadné a bezpečné přes platformu posílat oznámení. Z pohledu zaměstnavatele je to skvělé řešení s mnoha praktickými funkcemi. Mohu jen doporučit.
Logo Schönherr_bar.svg
Reference_Lichnovský.png
BOHUSLAV LICHNOVSKÝ
Partner, Sedláková Legal
Platforma NNTB umí vyřešit všechny požadavky v oblasti whistleblowingu. Oceňuji maximální ochranu soukromí a možnost pracovat s oznámeními v širším týmu. S platformou je velmi snadné pracovat. Skvělý poměr ceny a kvality.
JAKUB MÁLEK
Managing partner, Peyton Legal
Skvělá služba, která pomáhá dodržovat pravidla whistleblowingu. S NNTB efektivně řešíme oznámení. Nabízí webovou platformu i mobilní aplikaci, což je skvělé. Skvělá zákaznická podpora.
Reference_Kolaříková.png
LINDA KOLAŘÍKOVÁ
Advokátka
NNTB je komplexní a bezpečné řešení whistleblowingu. Jako uživatel oceňuji intuitivnost a vynikající reakční dobu zákaznické podpory. Jako obchodní partner oceňuji filozofii a skvělý přístup celého týmu NNTB.

NNTB používají malé firmy i mezinárodní holdingy

Logo Ministerstvo zahraničí ČR_bar.svg
Logo Astratex_bar.svg
Logo Pražské služby_bar.svg
Logo Dodo_bar.svg
Logo Omnicom_bar.svg
Logo ref_ Městská část Brno střed.svg
Logo Právnická fakulta UK_bar.svg
Logo Crawford schools_bar.svg
Logo National online safety_bar.svg
Logo ASCI_bar.svg
Logo Pinnacle colleges_bar.svg
Logo V3 Consulting engineers_bar.svg
Logo Olomoucký kraj_bar.svg
Logo NRB_bar.svg
Logo Advtech_bar.svg
Logo Korber_bar.svg
Logo Mettler toledo_bar.svg
Logo Zentiva_bar.svg
Logo Bar který neexistuje_bar.svg
Logo Zásilkovna_bar.svg
Logo Dpd_bar.svg
Logo Brno_bar.svg
Logo Sportisimo_bar.svg
Logo Lomax_bar.svg
Logo Pilulka_bar.svg

Hodnocení z mezinárodních srovnávačů softwarů

Nejlépe hodnocený whistleblowingový software na G2

Whistleblowing G2 Easiest To Do Business With 2023
Whistleblowing G2 HighPerformer Small-Business 2023
Whistleblowing G2 Fastest Implementation 2023

"NNTB je skvělý nástroj. Spuštění softwaru bylo snadné a naučili jsme se sním pracovat velmi rychle. Zákaznická podpora je úžasná, několikrát jsme měnili požadavky ohledně fakturace a vždy nám vyšli vstříc. Díky!"

Alžběta Eli A.

Středně velká firma (51-1000 zaměstnanců)

"Naše zkušenosti jsou s NNTB vynikající, od snadné implementace až po práci s podněty. Systém je přizpůsobitelný na míru a snadno se používá. Nabízí mnoho funkcí za dobrou cenu a neustále se vyvíjí podle potřeb klientů."

Martina B.

Středně velká firma (51-1000 zaměstnanců)

"Platforma je intuitivní jak pro uživatele, tak i pro administrátory. Za pochvalu rozhodně stojí celkový přístup a ochota týmu přizpůsobovat funkce podle našich potřeb."

Vincent P.

Větší firma (1001-5000 zaměstnanců)

Důvěřují nám firmy z celého světa

2 700 klientů, 45 zemí, 113 jazyků

A map showing the locations of our clients from around the world

Jak může NNTB pomoct ve vaší organizaci?

Domluvte si nezávaznou konzultaci s naším specialistou. Odpoví na vaše otázky o whistleblowingu a ukážem vám NNTB v akci.

NOVINKY O OCHRANĚ OZNAMOVATELŮ