Partnerství, kterédává smysl všem

Pomozte svým klientům s řešením nových legislativních povinností a využijte zákon o ochraně oznamovatelů jako obchodní příležitost. NNTB je nejpoužívanější nástroj na whistleblowing v ČR, který splňuje všechny požadavky na vnitřní oznamovací systém.

NNTB partnerstvi whistleblowing

Staňte se naším partnerem

Nezáleží na tom, jestli jste zástupce společnosti, advokát, konzultant či compliance manažer. Budeme rádi, když navážeme spolupráci.

Vyberte si možnost spolupráce

1. Doporučujte NNTB napřímo

Doporučte naši platformu lidem či firmám, které znáte. Za každého klienta, který zavede NNTB, získáte provizi ve výši 25 % z ročního předplatného.

Získáte marketingové materiály a podporu týmu NNTB. O potenciální klienty, kterým NNTB doporučíte, se postará náš obchodní tým.

Whistleblowing partner provize

2. Sdílejte affiliate odkaz

Píšete blog, máte web, posíláte newslettery nebo jste aktivní na sociálních sítích? Zapojte se jako affiliate partner a získejte svůj unikátní odkaz, který můžete šířit online. 

Za každého klienta, který prostřednictvím vašeho odkazu zavede NNTB, získáte provizi ve výši 15 % z ročního předplatného. 

Whistleblowing partner provize

3. NNTB jako součást vašich služeb

Staňte se součástí NNTB a prodávejte naši platformu v rámci svých služeb či řešení. Účty svých klientů budete kompletně spravovat a řídit v partnerské administraci FaceUp. Získáte přístup k obchodním a marketingovým materiálům a podporu našeho týmu.

Pojďme se spojit a pobavit o spolupráci na míru. 

provizní systém pro partnery whistleblowing

Co získáte jako náš partner?

Group 1243 (1).svg
Nejdůvěryhodnější software v ČR
NNTB vyřeší požadavky zákona o ochraně oznamovatelů, je anonymní (volitelně), má pokročilé funkce a nejvyšší úroveň ochrany dat. Důvěřuje nám přes 2 700 organizací po celém světě.
Group 1245 (1).png
Spolupráci s přesahem
S námi máte možnost doopravdy ovlivnit to, jak se budou lidé cítit. NNTB zlepšuje životy dětí i dospělých, má svůj Nadační fond a pro školy je, právě i díky partnerům, v základní verzi zdarma.
step3
Administraci a podporu
Získáte přístup do partnerské administrace, kde najdete obchodní materiály a přehled vašich kontaktů i odměn. Jsme připraveni vám kdykoli osobně poradit.

Co o nás říkají partneři

Reference_Lichnovský.png
BOHUSLAV LICHNOVSKÝ
Partner SEDLAKOVA LEGAL
Platforma NNTB umí vyřešit všechny požadavky v oblasti whistleblowingu. Oceňuji maximální ochranu soukromí a možnost pracovat s oznámeními v širším týmu. S platformou je velmi snadné pracovat. Skvělý poměr ceny a kvality.
Logo ref_Sedlakova Legal (1).svg
JAIME GÓMEZ BALDERRAMA
Ředitel Ética Integral
NNTB je velmi přívětivá platforma pro whistleblowing, která má všechny klíčové funkce. Naše spolupráce je přínosná a probíhá hladce. Oceňuji schopnost přizpůsobit se požadavkům našich klientů.
G2 whistleblowing

Nejdůvěryhodnější platforma na ochranu oznamovatelů v ČR

Pojďme spolupráci probrat osobně

Chcete svým klientům poskytnout ověřené a spolehlivé řešení whistleblowingu? Ozvěte se, ráda s vámi nastavím partnerství na míru.

Na co se nás často ptáte?

Jaké jsou podmínky navázání partnerství?

Můžeme spravovat účty našich klientů a vykonávat funkci příslušné osoby?

V čem je partnerství s NNTB výhodné?

Je možné poskytnout naše služby v oblasti whistleblowingu klientům NNTB?

E-BOOK ZDARMA: Stáhněte si kompletního průvodce whistleblowingem
NOVINKY O OCHRANĚ OZNAMOVATELŮ