Naší misí je pomáhatodhalovat nepravosti, ať už se dějí kdekoliv

  FaceUp Team
  • 3 700

   spokojených klientů

  • 60

   zemí

  • 30

   lidí v týmu

  • 7 let

   to nenecháváme být

  Od aplikace proti šikaněaž po globální software, který používají tisíce organizací

  Whistleblowing_BestMeetsRequirements_MeetsRequirements
  Whistleblowing_EasiestToDoBusinessWith_EaseOfDoingBusinessWith
  Whistleblowing_MomentumLeader_Leader_2024

  Jak to celé začalo?

  FaceUp Technology founders

  Spolužáci Honza, David a Pavel se setkávali se šikanou už od základní školy. V roce 2017 jako středoškolský projekt vytvořili aplikaci Nenech to být (NNTB), díky které mohou děti snadno, bezpečně a anonymně upozornit na šikanu a jiné problémy ve školách. 

  Do 4 let aplikaci NNTB začalo pod záštitou Ministerstva školství využívat 1800 škol v ČR i zahraničí a žáci přes ni odeslali 8000 oznámení o šikaně a dalším trápení, o kterém se bojí mluvit osobně. 

  V roce 2020 se ozvaly první firmy a organizace s tím, že by platformu uvítaly jako nástroj pro budování zdravé firemní kultury. Dnes software NNTB (v zahraničí FaceUp) patří mezi nejpoužívanější whistleblowingové platfomy na světě.

  Kdo stojí v čele Nenech to být

  CEO Jan

  Honza Sláma

  Co-Founder & CEO

  COO David

  David Špunar

  Co-Founder & COO

  CTO Pavel

  Pavel Ihm

  Co-Founder & CTO

  CNO Petr

  Petr Gadlina

  CMO

  Salem team_Andrea.png

  Andrea Černá

  VP of Partnerships

  Sales team Zbynek

  Zbyněk Pechr

  Head of Sales

  Naše hodnoty

  Bezpečnost

  Whistleblowing je citlivé téma, proto je pro nás bezpečí na prvním místě. Firemní procesy i náš software jsou zabezpečeny na nejvyšší možné úrovni. K vašim datům se nedostaneme ani my. 

  Jednoduchost

  V jednoduchosti je síla. Složitostem se vyhýbáme obloukem a hledáme přímočará řešení. Software NNTB tvoříme tak, aby ho zvládl používat opravdu každý.

  Důvěryhodnost

  Těžké získat, lehké ztratit. Bez důvěry nejdou budovat vztahy a bez dobrých vztahů nejde dlouhodobě uspět. Proto plníme naše sliby a děláme vše proto, abychom vaši důvěru nezklamali.

  Vstřícnost

  Jsme ochotni pomáhat a vycházet vstříc, ať už v rámci týmu nebo směrem k našim klientům či partnerům. Proto se na nás nebojte obrátit, pokud potřebujete radu nebo pomoc.

  Společenský přínos

  Chceme přispět k tomu, aby byl svět co nejlepším místem pro život. Naším přáním je, aby se lidé v práci a děti ve škole cítili dobře a společnost fungovala na zdravých principech.

  Jak to u nás vypadá

  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team
  FaceUp Team

  Napsali o nás

  Komu už jsme pomohli

  Reference_Rýdlo.png

  PaedDr. Luboš Rýdlo

  Ředitel ZŠ a MŠ Nehvizdy

  5 stars

  NNTB využívá naše škola dlouhodobě. Jedná se o velmi užitečný nástroj, díky kterému máme okamžitou informaci o situaci, vyžadující zásah speciálního pedagoga, třídního učitele nebo vedení školy. Nejčastěji díky NNTB zaznamenáme případy, kdy se dítě necítí ve třídě dobře, je kolektivem vyřazováno, nechodí rádo do školy. Díky tomu, že informaci máme ihned, vstupuje do řešení primárně třídní učitel, který buď vyřeší podnět sám nebo ve spolupráci s výše uvedenými kolegy. NNTB je pro nás zcela nepostradatelný nástroj a nedílná součást našeho školního života.

  Reference_Krajícová.png

  Zuzana Krajícová

  Maminka Filípka

  5 stars

  Náš Filípek (10) chodil domů smutný, kvůli chování svých spolužáků. Trápilo ho to, ale aby zapadl, často se choval jako ostatní. Když začalo docházet i k fyzickému násilí, odmítal do školy chodit. Na internetu jsem poté narazila na aplikaci NNTB. Několik týdnů jsem váhala, ale když přišel s tím, že už ho do školy nikdy nedostaneme, odeslala jsem upozornění. Druhý den si se mnou paní učitelka domluvila schůzku, na kterou přišla i školní psycholožka a věci se daly do pohybu. Je to teprve pár týdnů a Filda chodí domů spokojený. Do třídy pravidelně dochází paní psycholožka a upevňuje vztahy. Je to pro mne zázrak.

  Podívejte se, jak NNTB funguje

  Rádi odpovíme na vaše otázky 

  o whistleblowingu a ukážeme NNTB v akci.

  NNTB whistleblowing demo